Apartmány Cristina

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Alta Badia, Alta Badia Colfosco
Ubytování Apartmány Cristina
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 3 510 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pěkná budova vybudovaná v 70. létech se nachází v centru Colfosco, jen 200 m od lyžařských vleků. Vhodné jak pro začátečníky, tak i pro náročné lyžaře.

Popis ubytování

VybaveníBudova nabízí ubytování v apartmánech typu bilo. Každý apartmán je vybaven TV se satelitním příjmem. Rezidence nabízí k dispozici lyžárnu a parkoviště vzdálené cca 50 m.

Malé Bilo (29 m2) - max. obsazenost 4 osoby. Apartmán v 1. patře má ložnici, obývací pokoj se 2 samostatnými lůžky (sklopnými ve skříni) a kuchyňským koutem, TV, koupelna.
Střední Bilo (33-39 m2) - max. obsazenost 5 osob. Apartmán má ložnici, obývací pokoj se 2 samostatnými lůžky (sklopnými ve skříni) a kuchyňským koutem, TV, koupelna a balkon (některé jsou v podkroví).
Velké Bilo (50 m2) -  max. obsazenost 4 osoby. Apartmán má ložnici, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, TV, koupelna a balkon.

Vybavení:

televize
parkovací místo
balkon (ne malé bilo)

Popis lokality ubytování

PolohaPěkná rezidence postavená v 70. letech se nachází v centru města Colfosco v blízkosti obchodů, restaurací a barů. Lyžařské vleky jsou vzdálené od ubytování zhruba 200 m. Lyžařské středisko se všemi stupni obtížností tras, vhodné jak pro začátečníky, tak i pro náročné lyžaře.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.