Apartmány Dal Moro

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Dal Moro
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 410 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jednoduše zařízené apartmány přímo u moře a 50 m od centra letoviska Lignano Sabbiadoro.

Popis ubytování

VybaveníTyp ubytování bilo B-4: maximální obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem, koupelna, bez parkování.
Typ ubytování trilo C-4: maximální obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice s manželskou postelí, koupelna, bez parkování.
Typ ubytování trilo C-5: maximální obsazenost 5 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna, bez parkování.
Typ ubytování trilo C-6: maximální obsazenost 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem, koupelna, venkovní chodbička/balkon, parkování (šířka 190 cm).
Typ ubytování quadrilo D-7: maximální obsazenost 7 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, ložnice s 1 lůžkem, koupelna, terasa, parkování (šířka 190 cm).
Typ ubytování quadrilo D-8: maximální obsazenost 8 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna, terasa, parkování (šířka 190 cm).

Popis lokality ubytování

PolohaStarší rezidence má 2 budovy a nachází se cca 50 m od centra Lignana. Podél pobřeží najdete celou řadu barů, vináren, zábavných podniků s večerní hudbou, karaoke nebo animačními programy.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.