Apartmány Donatello

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Donatello
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 4 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Komplex s bazénem v klidném letovisku cca 250 m od pláže. Ubytování v apartmánech typu mono, bilo nebo trilo.

Popis ubytování

VybaveníHezká rezidence nabízí ubytování v apartmánech typu mono (bez ložnice), bilo (s 1 ložnicí) a trilo (se 2 ložnicemi). Každý apartmán je vybaven televizorem se satelitním příjmem, trezorem (využití zdarma), klimatizací. Bazén je otevřen od konce května do půlky září, jedno kryté parkovací místo. Součástí komplexu je společná zahrada a výtahy. Wifi zdarma u bazénu.

Typ ubytování mono - max. obsazenost 4 osoby. Přízemí – studio s rozkládacím gaučem, 2 rozkládací lůžka, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, WC, prostorná terasa se sluneční žaluzií, zahradní nábytek – stůl a židle.
Typ ubytování bilo - max. obsazenost 4 osoby. Přízemí – prostorný obývací pokoj – jídelna s kuchyňským koutem, lednicí s mrazákem a rozkládacím gaučem, 1 ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, WC, pračka, terasa se sluneční žalužií.
Typ ubytování trilo - max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj – jídelna s rozkládacím gaučem, terasa se zahradním nábytkem – židle a stůl, kuchyňka s lednicí s mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky (nebo rozkládacím gaučem) a terasou, koupelna se sprchou a pračkou.

Vybavení:

satelitní televize
klimatizace
trezor
parkovací místo
Wi-Fi Internet u bazénu

Popis lokality ubytování

PolohaApartmánový komplex ležící přibližně 250 metrů od pláže, obklopený zelení a jen pár kroků od centra Lignano Riviera, kde naleznete obchody, bary, pizzerie a restaurace. Nedaleko se nachází také rozlehlý Riviera Park 20.000 m² zeleně s bazénem 1300 m², barem a občerstvením, společenskou zábavou pro děti i dospělé. V letovisku můžete také navštívit lázně, které provozují klasické lázeňské kůry a terapie.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.