Apartmány Fiore

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Fiore
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 7 540 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Prestižní rezidence zrekonstruovaná během zimy 2013 se nachází v srdci Lignana, kousek od pěší zóny, pláž 150 m. Apartmány jsou velmi pěkné. Doporučujeme i náročným klientům, v komplexu je nový bazén.

Popis ubytování

VybaveníKrásná, moderní budova s bazénem (otevřen od poloviny května do poloviny září) a relaxačním prostorem nabízí ubytování ve velmi pěkných a pohodlně zařízených apartmánech. Apartmány jsou luxusně vybavené, mají bezpečnostní dveře. Každý apartmán má 1 parkovací místo (některé místa jsou na nádvoří, některé jsou cca 300 m od ubytování na hlídaném a číslovaném parkovišti). 
Od léta 2016 nabízí rezidence zcela nový relaxační prostor s terasou na slunění, bazénem (7x3 m, hloubka 1,2 m), 3 místa s hydromasáží a 1 krčním vodopádem. Tento prostor je umístěn mezi prvním a druhým patrem.

Typ ubytování bilo B4: maximální obsazenost 4 osoby. Apartmány mají obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, podkrovní pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelnu se sprchovým koutem a wc, balkon.
Typ ubytování bilo B5: maximální obsazenost 5 osob. Apartmány mají obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelnu se sprchovým koutem a wc, balkon.
Typ ubytování trilo C6: maximální obsazenost 6 osob. Apartmány mají obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem a rozkládacím gaučem, ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnici s 1 samostatným lůžkem, koupelnu se sprchovým koutem a wc, balkon.
Typ ubytování trilo C6/7: maximální obsazenost 6-7 osob. Apartmány mají obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem a rozkládacím gaučem, ložnici s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, ložnici s manželským lůžkem, koupelnu se sprchovým koutem a wc, balkon.
Typ ubytování trilo C7: maximální obsazenost 7 osob. Apartmány mají obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem a rozkládacím gaučem, ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnici s 2 lůžky, koupelnu se sprchovým koutem a wc, balkon.

Vybavení:

televize
klimatizace
myčka
mikrovlnka
kávovar
trezor
vysoušeč vlasů
WiFi (1 přístup zahrnut v ceně)

Popis lokality ubytování

PolohaPrestižní rezidence, jež byla kompletně zrekonstruovaná během zimy 2013. Leží přímo v srdci Lignana, jen pár kroků od pěší zóny, kde najdete spoustu obchodů, restaurací, barů, pizzerií a zmrzlináren. Ve vzdálenosti cca 300 m se nachází dětský zábavní park Junior www.parcojunior.it  Podél pobřeží najdete celou řadu barů, vináren, zábavných podniků s večerní hudbou, karaoke nebo animačními programy.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.