Apartmány Lagorai

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Val di Fiemme / Obereggen, Tesero
Ubytování Apartmány Lagorai
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 2 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Moderní rezidence s wellness, skiareál je vzdálen 6 km.

Popis ubytování

VybaveníHosté mohou využívat bazén, zrekonstruované wellness zázemí s finskou saunou, fitness, dětskou hernu, garáž a prádelnu. Všechny apartmány jsou nekuřácké.

Typ ubytování mono (cca 20 m²) - maximální obsazenost 2 osoby: se nachází v 1. nebo 2. patře, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem nebo dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna, balkon.
Typ ubytování bilo orientace na jih (cca 34 m²) - maximální obsazenost 4 osoby: se nachází v přízemí, 1. nebo 2. patře, obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou nebo palandou, dvoulůžkový pokoj, kuchyňský kout, koupelna, balkon.
Typ ubytování bilo orientace na sever (cca 34 m²) - maximální obsazenost 4 osoby: se nachází v 1. nebo 2. patře, obývací pokoje s rozkládací pohovkou, dvoulůžkový pokoj, kuchyňský kout, koupelna, balkon.
Typ ubytování bilo 5 (cca 40 m²) - maximální obsazenost 5 osob: se nachází v 1. nebo 2. patře, obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s dvojlůžkem a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, balkon.
Typ ubytování trilo 5 (cca 44 m²) - maximální obsazenost 5 osob: se nachází v 1. / 2. a 3. patře, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, dvoulůžkový pokoj, jednolůžkový pokoj, kuchyňský kout, koupelna, balkon.
Typ ubytování trilo 6 (cca 48 m²) - maximální obsazenost 6 osob: se nachází v 1. nebo 2. patře, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 2 dvoulůžkové pokoje, kuchyňský kout, koupelna, balkon.
Typ ubytování trilo 8 (cca 55 m²) - maximální obsazenost 8 osob: se nachází v 1. nebo 2. patře, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, dvoulůžkový pokoj, velká ložnice se 2 samostatnými lůžky a patrovou postelí, 2 koupelny se sprchovým koutem; balkon s výhledem.

Vybavení:

telefon
topení
satelitní TV
Wi-Fi (za poplatek)
mikrovlnka
trezor

Popis lokality ubytování

PolohaResidence se nachází na klidném a panoramatickém místě, cca 400 m od centra města Tesero a 6 km od skiareálu Alpe Cermis.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.