Apartmány Meridiana

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Eraclea Mare
Ubytování Apartmány Meridiana
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ideální ubytování pro rodiny s malými dětmi. Strategická poloha, 250 m od pláže, terasa s výhledem na borovicový les. Oblíbená rezidence.

Popis ubytování

VybaveníBudova má pět poschodí s výtahem a nabízí apartmány typu bilo a trilo.Zařízení je vkusné a funkční. Součástí budovy je parkoviště, každý apartmán má jedno značené parkovací místo.

Typ ubytování bilo č. 4, 5, 6, 7, 12, 21: pro 4 osoby. Oddělená kuchyň, obývací pokoj, kde je rozkládací gauč, jídelní stůl, televize, ložnice s manželskou postelí (některé mají přistýlku), koupelna se sprchovým koutem, wc, balkon.
Typ ubytování trilo č. 8: pro 6 osob. Oddělená kuchyň, obývací pokoj, kde je rozkládací gauč, jídelní stůl, televize, 2 ložnice s manželskou postelí (některé mají přistýlku), koupelna se sprchovým koutem, wc, balkon.

Vybavení:

pračka (apartmány č. 4,5,6,7,8,12,21)
mikrovlnka (apartmány č. 4,5,6,7,8,12,21)
klimatizace - za poplatek pouze u apartmánu č. 4, 5, 6, 7, 8

Popis lokality ubytování

PolohaEraclea centrum – rezidence má strategickou polohu, nachází se v těsné blízkosti krásného borovicového lesa, zvaném Pineta, jež odděluje písčitou pláž od centra městečka a láká k příjemným procházkám, zároveň pouhých 50 m od centra s pěší zónou a obchody. Malý aquapark v sousedním středisku Caorle (cca 15 km), www.aquafollie.itTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.