Apartmány Meridiana

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Meridiana
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 5 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rezidence s bazénem přímo u pláže v klidné, zelené části Lignano Riviera. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Popis ubytování

VybaveníStředně velký čtyřposchoďový komplex s prostornou zahradou plnou borovic. K dispozici je bazén pro dospělé a jeden pro děti. V provozu od konce května do poloviny září. Budova má výtahy. 

Typ ubytování trilo, přízemí - max. obsazenost 7 osob. Apartmán má obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč pro dvě osoby, TV, terasa a soukromá, oplocená zahrádka - vhodná k dětským hrám, stolek a židle. Kuchyňka s myčkou, lednicí s mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 3 samostatnými lůžky, oba pokoje s terasou a soukromou, oplocenou zahrádkou, koupelna se sprchovým koutem a pračkou, trezor, klimatizace, garáž nebo parkovací místo v těsné blízkosti.
Typ ubytování trilo, 1. patro - max. obsazenost 6 osob. Má obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč pro 2 osoby, TV/SAT, terasa se stolkem a židlemi, kuchyně s lednicí a mrazákem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem, klimatizace, garáž nebo číslované parkovací místo.
Typ ubytování trilo, poslední patro (4.patro) - max. obsazenost 7 osob. Obývací pokoj s jídelnou, gauč pro 1 osobu, TV/SAT, terasa se stolkem, židlemi a překrásným výhledem na moře, kuchyňka s pračkou, lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 3 samostatnými lůžky, koupelna s vanovým boxem a sprchou, pračka, trezor, garáž nebo číslované parkovací místo. Bez klimatizace.

Vybavení:

klimatizace (kromě apartmánu ve 4. patře)
TV
WiFi zdarma u bazénu
trezor
pračka (jen u apartmánu v přízemí a ve 4. patře)
myčka (jen u apartmánu v přízemí)

Popis lokality ubytování

PolohaV okolí najdeme obchody - potraviny, bary, zmrzlinárny, restaurace, pizzerie. Nedaleko leží Riviera Park o rozloze 20.000 m² zeleně s bazénem o velikosti 1300 m², barem a občerstvením, společenskou zábavou.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.