Apartmány Nagler

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Alta Badia, Alta Badia Badia
Ubytování Apartmány Nagler
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 5 040 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Krásné apartmány vzdálené 200 m od lyžařských sjezdovek. Lyžařská oblast vhodná pro rodiny s dětmi.

Popis ubytování

VybaveníRezidence nabízí ubytování v apartmánech typu trilo. Apartmány jsou vybaveny v alpském stylu světlým dřevěným nábytkem a podlahami. V koupelně je sprchový kout. K dispozici bezplatná úschovna lyží, parkoviště.

Typ ubytování bilo (40-45 m2) - max. obsazenost 4 osoby: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a palandou (některé apartmány nemají palandu, místo ní je v obývacím pokoji rozkládací gauč), koupelna se sprchovým koutem, terasa.
Typ ubytování trilo (55-60 m2) s 1 koupelnou - max. obsazenost 6 osob: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 dvoulůžková ložnice, 1 ložnice s manželskou postelí a palandou, koupelna, terasa.
Typ ubytování trilo (50 m2) se 2 koupelnami - max. obsazenost 5 osob: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 dvoulůžková ložnice, 1 ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, 2 koupelny, terasa.

Vybavení:

satelitní televize

Popis lokality ubytování

PolohaKrásná rezidence Nagler má ideální polohu, nachází se v centru Pedraces/Badia. Apartmány jsou vzdálené cca 200 m od lyžařského vleku Praduc s napojením na lyžařské oblasti Santa Croce. Vše, co potřebujete, je v bezprostřední blízkosti.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.