Apartmány Nuovo Sile

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lido di Jesolo, Cavallino
Ubytování Apartmány Nuovo Sile
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rezidence se dvěma bazény a zahradou, vzdálena 200 metrů od pláže.

Popis ubytování

VybaveníRezidence postavená v roce 1996, skládající se z 8 budov se 120 apartmány. Součástí rezidence jsou 2 bazény pro děti a dospělé, zahrada a parkovací místo nebo garáž.

Typ ubytování bilo – max. obsazenost 4 osoby. Apartmán má ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem nebo palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňku, koupelnu se sprchovacím koutem/WC, balkon nebo zahrádka.


Typ ubytování trilo – max. obsazenost 6 osob. Apartmán má ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, druhou ložnici se dvěma samostatnými lůžky nebo patrovou postelí, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, kuchyňku, koupelnu se sprchovacím koutem/WC, balkon nebo zahrádka, klimatizace.

Vybavení:

televize
klimatizace (v ubytování typu trilo)
trezor

Popis lokality ubytování

PolohaKlidné a zelené letovisko, vzdálené asi 4 km od Lido di Jesolo, známého turistického centra s množstvím obchodů, restaurací, diskoték a největšího italského zábavního vodního parku - Aqualandia. Spojení Cavallina se všemi zajímavými turistickými cíli v oblasti zajišťuje pravidelná autobusová doprava a trajekty.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.