Apartmány Park Residence

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Park Residence
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 740 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Příjemný apartmánový komplex s bazénem vzdálený cca 400 m od pláže. V blízkosti nákupní možnosti a dětský park Junior. Ideální pro rodiny s dětmi.

Popis ubytování

VybaveníPříjemný apartmánový komplex s výtahem nabízí ubytování v jednoduše, ale prakticky zařízených apartmánech typu trilo. Součástí rezidence je parkoviště, zahrada a bazén pro děti a dospělé, který je otevřený od konce května do poloviny září. 

Typ ubytování bilo B-4 s klimatizací: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednicí a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelna, terasa.


Typ ubytování bilo B1-4 s klimatizací: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednicí a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelna, zahrádka, klimatizace.
Typ ubytování trilo C-5 s klimatizací: max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice s manželskou postelí a rozkládacím lůžkem, 1 ložnice s palandou, koupelna, zahrádka.


Typ ubytování trilo C-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna, terasa.


Typ ubytování quadrilo D-8 s klimatizací: max. obsazenost 8 osob. Apartmán na 2 podlažích: 1. patro: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 1 ložnice s manželskou postelí, koupelna, terasa. Podkroví: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna.

Vybavení:

televize
klimatizace (kromě C-6)
zahrada s bazénem
parkoviště

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence se nachází na klidném místě, jen pár kroků od dětského zábavného parku Junior www.parcojunior.it. Centrum letoviska s pěší zónou, kde najdete spoustu obchodů, barů, restaurací, zmrzlináren, pizzerií, je vzdáleno cca 700 m. Olympijský plavecký stadion je vzdálen necelých 1000 m od komplexu. Podél pobřeží najdete celou řadu barů, vináren, zábavných podniků s večerní hudbou, karaoke nebo animačními programy.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.