Apartmány Plejadi

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Val di Fiemme / Obereggen, Val di Fiemme Cavalese
Ubytování Apartmány Plejadi
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 2 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Moderní rezidence cca 800 m od sjezdovek Alpe Cermis, skibus před rezidencí. Poklidné místo, prostorné apartmány, jen základní služby v blízkosti.

Popis ubytování

VybaveníPlejadi nabízí apartmány typu bilo, trilo a quadrilo. Součástí budovy je úschovna lyží, parkoviště, garážová stání.

Typ ubytování bilo - max. obsazenost 2 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem,  samostatná ložnice s manželskou postelí, koupelna/WC. Nemá myčku.
Typ ubytování bilo – max. obsazenost 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí,  koupelna/WC. Nebo obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí a gaučem pro 1 osobu, koupelna/WC, balkon (nelze garantovat).
Typ ubytování trilo - max. obsazenost 6 osob: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby nebo se 2 samostatnými lůžky, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, balkon (nelze garantovat). Nebo obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu a ložnicí se 3 lůžky. Některá apartmá jsou dvoupodlažní.
Typ ubytování quadrilo - max. obsazenost 8 osob: Prostorné quadrilo se třemi ložnicemi. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 2 koupelny, balkon(nelze garantovat).

Vybavení:

satelitní televize
myčka - ( kromě Bilo 2)

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence se nachází v lokalitě Marco, asi 1,5 km od centra Cavalese. Lyžařský areál Alpe Cermis je vzdálen 800 m. Zastávka skibusu je přímo naproti rezidenci. Moena s náročnými lyžařskými terény je vzdálená asi 10 km a Bellamonte s terény vhodnými i středně pokročilé lyžaře pro je vzdáleno asi 5 km. Během půl hodiny cesty autem se odsud dostanete i na vyhlášený lyžařský okruh Sella RondaTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Italské Cavalese zaplaví každé září kozy Radost dělají prudké svahy v trentinském údolí Val di Fiemme v Itálii v zimě lyžařům, hůř se ale spásají během letních měsíců. Krávy se na nich musí držet „zuby, nehty“. Místní to ale vyřešili – na jaře do kopců vyženou mrštné kozy, a než podzimní plískanice udeří v plné síle, seženou je zpět. Konec pastevecké sezóny je vždy důvod k oslavám.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.