Apartmány Porto Sole

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Cavallino
Ubytování Apartmány Porto Sole
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 9 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rezidence skládající se ze 3 budov se nachází se v klidném místě a u pláže. Ideální pro strávení rodinné dovolené. V sousedství se nachází oblíbené a živé letovisko Lido di Jesolo.

Popis ubytování

VybaveníRezidence nabízí ubytování ve 3 budovách a v pěkně zařízených apartmánech. Apartmány jsou vybavené kuchyňským koutem. Možnost ubytování handicapovaných osob s omezenou pohyblivostí na ověření.

Typ ubytování trilo – max. obsazenost 4-5 osob. Obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a případně samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostanými lůžky, koupelna se sprchou/WC, balkon nebo terasa, klimatizace na vyžádání. Lůžko pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek 60 Euro/ týden). Možnost apartmánu s výhledem na moře.
Typ ubytování quadrilo – max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostanými lůžky, pokoj s jedním lůžkem, koupelna se sprchou/WC, terasa.

Vybavení:

venkovní gril
prádelna za poplatek
klimatizace (jen u několika apartmánů na vyžádání)
TV/SAT
Wi-Fi (10 Euro/týden na vyžádání)

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence se nachází v menším a klidnějším letovisku Cavallino, kde naleznete obchůdky, restaurace a bary. Pro širší nabídku zábavy můžete navštívit sousední Lido di Jesolo (cca 10km). V tomto letovisku leží i vodní park Aqualandia se spoustou bazénů, tobogánů a dalších atrakcí pro děti i dospělé www.aqualandia.itTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.