Apartmány Rex Lo Scoglietto

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Punta Ala
Ubytování Apartmány Rex Lo Scoglietto
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 12 310 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hezky zařízené vilky s bazénem na klidném místě, jen 70 m od pláže. Jedno z nejkrásnějších míst Toskánska.

Popis ubytování

VybaveníRezidence nabízí apartmány, které jsou v přízemí nebo 1. patře. Apartmány mají prostorné terasy. K dispozici bazén a parkoviště.

Typ ubytování bilo 4 A a B - max. obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna s wc, zahrada v apartmánu v přízemí nebo balkon v apartmánu v 1. patře. Některé apartmány jsou bez klimatizace (typ A).
Typ ubytování bilo C - max. obsazenost 5 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna s wc, zahrada. Pro 5. osobu je rozkládací gauč v ložnici nebo v obývacím pokoji.
Typ ubytování bilo 6 - max. obsazenost 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, malá ložnice s 2 lůžky nebo s palandou, koupelna s wc, zahrada.
Typ ubytování trilo 6 - max. obsazenost 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, koupelna s wc, zahrada.

Vybavení:

klimatizace (vybrané apartmány)
televize
lednice

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence leží v maličkém letovisku Punta Ala. Výběžek v jižní části zátoky Golfo della Follonica, jež je symbolem čisté a nedotčené přírody kraje Toskánsko. 5 minut chůze od apartmánů je obchodní centrum s obchody, restauracemi a veškerými službami, autobusová zastávka je vzdálena cca 30 m.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.