Apartmány Rezidence Club Ponte di Legno

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Passo Tonale / Ponte di Legno, Ponte di Legno
Ubytování Apartmány Rezidence Club Ponte di Legno
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 4 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Moderní rezidence, wellness v budově. 150 m od sjezdových tratí.

Popis stravování

Vlastní. Možnost dokoupení bufetových snídaní za poplatek 6 Euro/osoba/den. Polopenze 150 Euro/týden.

Popis ubytování

VybaveníRezidence se 2 výtahy disponuje 73 moderně zařízenými prostornými apartmány a malým relaxačním centrem s vířivkou, tureckou lázní a saunou. Součástí hotelové budovy recepce, bar, restaurace, Wi-Fi Internet point, herna – stolní fotbal, biliárd, videohry, mini club, společenská místnost s TV, kout pro děti, minimarket, lékárna, obchod se sportovními potřebami. Jednotlivé apartmány mají příslušenství, plně vybavený kuchyňský kout (některé mají myčku), balkón nebo prostorná terasa.

Typ ubytování mono 2/3: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (140 cm), koupelna.
Typ ubytování bilo 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími lůžky (140 cm), ložnice s manželskou postelí, koupelna.
Typ ubytování trilo CLASSIC 4/5/6: obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími lůžky, ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí zpravidla bez okna, koupelna. 
Typ ubytování trilo COMFORT nebo trilo JUNIOR 4/5/6/7: obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími lůžky, ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice s patrovou postelí zpravidla bez okna (apartmán COMFORT má jednu ložnici s oknem a s palandou), koupelna. 
Typ ubytování trilo SUPERIOR 4/5/6: pokrovní apartmán ve 4. patře, obývací pokoj s krbem a s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími lůžky, 2 ložnice s manželskou postelí s panoramatickým výhledem, koupelna.
Typ ubytování trilo SUPERIOR PLUS 5/6/7: obývací pokoj s krbem a s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími lůžky, 2 ložnice s manželskou postelí,  2 koupelny (1 s jacuzzi).
Typ ubytování quadrilo 7: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice s manželskou postelí, jedna menší ložnice s oknem a poschoďovou postelí, koupelna se sprchou.

Vybavení:

fén
televize
krb za poplatek 50 Euro/týden

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence se nachází v Národním parku Adamello: jedná se o chráněnou krajinnou oblast, která je součástí územního celku Adamello Ski a je zárukou panenské a krásné rozmanité přírody.

vzdálenost do centra cca 200 m Ponte di Legno
vzdálenost od sjezdovek cca 150 m od sjezdových tratí Ponte di Legno -  Colonia - VigiliTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.