Apartmány Rosa

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Rosa
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 830 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmánový dům obklopený zelení se nachází cca 200 m od pláže a zhruba 300 m od centra klidnějšího letoviska s různými obchůdky.

Popis ubytování

VybaveníRezidence s 8 bytovými jednotkami nabízí ubytování v apartmánech typu quadrilo. Součástí rezidence je parkoviště a zahrada.

Typ ubytování quadrilo - max. obsazenost 6 osob. 1. patro - obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem pro 1 osobu, malá terasa, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, ložnice s 1 lůžkem, koupelna se sprchou, wc.

Vybavení:

televize
pračka
klimatizace

Popis lokality ubytování

PolohaApartmánový dům obklopený zelení se nachází cca 200 m od pláže a zhruba 300 m od centra klidnějšího letoviska s různými obchůdky, bary a restauracemi. Nedaleko ubytování je Parco Hemingway (40.000 m² zeleně), překrásný rozlehlý park se vzrostlými stromy, kterým vedou cyklostezky a pro děti jsou zde hřiště, aby si mohly bezpečně hrát. V letovisku Lignano Pineta můžete navštívit nový olympijský bazén, vodní ráj Acquasplash, tématický park Gulliverlandia www.gulliverlandia.it a zábavní park s atrakcemi Luna Park Strabilia.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.