Apartmány Rosmary's Mountain Chalet

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Alta Badia, Alta Badia Corvara
Ubytování Apartmány Rosmary's Mountain Chalet
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 5 670 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Bývalá rezidence Hubertus, poloha přímo u sjezdovky a 150 m od lanovky Borest vedoucí do skiareálu Alta Badia.

Popis ubytování

VybaveníRezidence, původním jménem Hubertus, nabízí ubytování v apartmánech typu trilo a quadrilo. Každý apartmán je vybaven TV se satelitním příjmem, prostorný balkon. K dispozici je venkovní parkoviště, lyžárna se sušákem na boty, pračka a připojení k wifi, vše je společné s rezidencí Morin.

Trilo (60 m2) - max. obsazenost 4 osoby: Kuchyňka s myčkou, 2x ložnice s manželskou postelí, 2x koupelny s vysoušečem vlasů, balkon. 2 televize.
Malé quadrilo (70 m2) - max. obsazenost 6 osob: Kuchyňka s myčkou, 3x malé dvoulůžkové pokoje, 2x koupelny s vysoušečem vlasů, balkon. 2 televize.
Velké quadrilo (80 m2) - max. obsazenost 8 osob: Kuchyňka s myčkou, obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí, ložnice s francouzskou postelí, ložnice pro 1 osobu, v patře ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou, 2x koupelny s vysoušečem vlasů, balkon. 3 televize.

Vybavení:

televize
vysoušeč vlasů
myčka
internet wifi
společná pračka
parkoviště

Popis lokality ubytování

PolohaNedávno postavená rezidence se nachází v klidné oblasti v blízkosti lesa, mezi Corvara a Colfosco. Centrum města Corvara je vzdáleno 800 m od rezidence směrem na Colfosco. Apartmány se nacházejí přímo na sjezdovce pro cross-country a 150 m od sedačkové lanovky Borest (Sella Ronda připojení k průsmyku Gardena a Corvara). Ze sjednovek se můžete vrátit až k rezidenci na lyžích. V blízkosti apartmánu je zábavní park, prak se zvířaty a dětské hřiště. Lyžařské středisko se všemi stupni obtížností tras, vhodné jak pro začátečníky, tak i pro náročné lyžaře.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.