Apartmány Rubin

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Rubin
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 4 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování s bazénem v klidném letovisku cca 200 m od pláže. Apartmány mají starší vybavení. Ideální místo pro strávení rodinné dovolené.

Popis ubytování

VybaveníV objektu jsou k dispozici výtahy, bazén - lehátka volně k dispozici. Bazén je v provozu od konce května do poloviny září.

Typ ubytování mono A1: max. obsazenost 2 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským kotem, rozkládacím gaučem, koupelna se sprchou, wc, malá terasa.
Typ ubytování mono A2: max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem a 1 rozkládacím lůžkem, koupelna se sprchou, wc, malá terasa.
Typ ubytování bilo: max. obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, wc, terasa.

Vybavení:

klimatizace
trezor
TV
wifi zdarma u bazénu
parkovací místo

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence leží pár kroků od malého centra Lignano Riviera, kde naleznete různé obchůdky, bary, zmrzlinárny, pizzerie a restaurace. Nedaleko se nachází také rozlehlý Riviera Park 20.000 m² zeleně s bazénem 1300 m², barem s občerstvením a společenskou zábavou.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.