Apartmány Sole Alto

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Folgarida / Marilleva, Marilleva 1400
Ubytování Apartmány Sole Alto
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 2 420 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Komplex se nachází přímo u sjezdovek Marilleva-Folgarida. Nejbližší lyžařský vlek je cca 200 m.

Popis ubytování

VybaveníKomplex se skládá ze 3 budov (hlavní hotelová) + 2 vedlejší, kde se nachází apartmány. Hlavní budova má recepci s centrálním trezorem, lyžárnu, TV-místnost, mini market, restauraci, bar a diskotéku, kulečníkovou místnost, mini club pro děti od 3 do 9 let, vnitřní vyhřívaný bazén (otevřen denně od 10-12 hod., od 16-19 hod., za poplatek), solárium (za poplatek), saunu (v hotelu Marilleva 1400, za poplatek). Pro apartmány jsou charakteristická velká okna a jednoduché, ale funkční zařízení.

Mono (20-25 m2, pro 2-3 osoby) - obývací místnost s kuchyňským koutem a se 2-3 lůžky (rozkládací gauč nebo manželská postel a křeslo, jídelní stůl), koupelna s wc.
Bilo (30-35 m2, pro 4 osoby) - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, koupelna, wc.
Trilo (40-45 m2. pro 6 osob) - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou koupelna, wc.

Vybavení:

satelitní TV
lednička
myčka (jen bila a trila)
telefon

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence se nachází v lese, v nadmořské výšce 1500 m, přímo na svahu, mezi hlavními sjezdovkami Panciana a Nera v lokalitě s názvem Mezzana. Vzdálenost od vleků lyžařského areálu Marilleva - Folgarida je 200 m, dostupné na lyžích přímo od rezidence nebo je možné využít skibusového spojení (cca 1000 m vzdálenost od centra Marilleva. Lyžařská oblast je napojená na skiareál Madonna di Campiglio (cca 8 km). Apartmány jsou od nástupu na lanovky vzdálené od 50 - 500 m.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.