Apartmány Sporting Club Rio Grande

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Principina a Mare
Ubytování Apartmány Sporting Club Rio Grande
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 7 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Moderně vybavené vilkové apartmány s bazénem a bohatým animačním programem, blízko pinety Principina a Mare, klidná část letoviska, 2000 m od moře.

Popis ubytování

VybaveníStředně velký komplex jednoduchého vzhledu, jež nabízí komfortní dvoupatrové apartmány typu trilo. Přízemní apartmány mají samostatné vstupy, kde je kuchyňský kout + obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí, snížené poschodí (suterén), kde je druhá ložnice a soukromou zahradu. Apartmány v 1. poschodí jsou slunné, mají velkou terasu v obývacím pokoji s kuchyní, ložnici a v podkroví mají druhou ložnici s menší terasou. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, mají obývací pokoj s kuchyňským koutem nebo oddělenou kuchyňku, rozkládací gauč pro 2 osoby, oba pokoje jsou s manželskou postelí, 2 koupelny se sprchou a wc, terasu s krásným výhledem do zahrady, chráněné parkoviště přímo v komplexu. Kuchyňka je vybavená sporákem, ledničkou a kompletním nádobím. Součástí komplexu jsou 2 bazény, 1 pro dospělé a 1 pro děti.
Maximální obsazenost - doporučujeme pro 4-5 osob.
Vybavení:

klimatizace
parkoviště
televize
soukromá zahrada
bazén od 17.6. do 10.9.
wifi internet za poplatek 25 Euro/týden (nutno vyžádat dopředu)

Popis lokality ubytování

PolohaDvoupatrový apartmánový komplex na konci krásné zelené pinety (původní staletý háj lemující pobřeží) Principina a Mare, 2000 m od písečné pláže, 600 m od centra střediska Principina a Mare, kde se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny, supermarkety, půjčovny kol atd. Letovisko leží na hranici národního přírodního parku Maremma, jež je symbolem čisté a nedotčené přírody regionu Toskánsko.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.