Apartmány Tonin

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Bibione
Ubytování Apartmány Tonin
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování v centru a zároveň pouhých 100 m od centrální pláže. Doporučujeme všem věkovým kategoriím

Popis ubytování

VybaveníKomplex s výtahem nabízí apartmány typu mono, bilo a trilo. Kuchyň je vybavena sporákem, kompletním nádobím, ledničkou. Zařízení je praktické a funkční. Součástí ubytování je venkovní parkoviště.

Typ ubytování mono A-3 s klimatizací: max. pro 3 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči (1 pro 2 osoby, 1 pro 1 osobu), koupelna, terasa.
Typ ubytování bilo B-5 s klimatizací: max. pro 5 osob. Apartmán má obývací pokoj, kde je rozkládací gauč a kuchyňský kout, ložnici s manželskou postelí a 1 lůžkem, koupelna, velký balkon.
Typ ubytování trilo C-5 s klimatizací: max. pro 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, koupelna, balkon.
Typ ubytování trilo C-6 s klimatizací: max. pro 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna, balkon.

Vybavení:

televize
trezor
klimatizace
parkoviště

Popis lokality ubytování

PolohaTonin leží blízko centra letoviska Bibione zhruba 100 m od centrální pláže Bibione Spiaggia. Samotné centrum s pěší zónou a obchody je vzdáleno cca 100 m. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.