Apartmány Verdemare

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Verdemare
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 3 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Elegantní rezidence na klidném místě, pár kroků od malého centra a cca 300 m od písečné pláže s pozvolným vstupem.

Popis ubytování

VybaveníApartmánový dům má společnou zahradu, výtah, pračku. Topení a garáž za poplatek.

Typ ubytování mono - max. obsazenost 4 osoby. Garsonka s klimatizací, velký obývací pokoj - jídelna, 2 rozkládací gauče, kuchyňka, koupelna s oknem a sprchovým koutem, velká terasa se stolkem a židlemi.
Typ ubytování bilo - max. obsazenost 4 osoby. Apartmán s klimatizací - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, kuchyňský kout, velká terasa se stolkem, židlemi, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem.
Typ ubytování trilo - max. obsazenost 5/6 osob. Apartmán s klimatizací - obývací pokoj - jídelna, s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout s myčkou, terasa se stolkem, židlemi, 1 ložnice s manželskou postelí a terasou, 1 malá ložnice s patrovou postelí nebo jedním lůžkem, koupelna s oknem a sprchovým koutem.
Typ ubytování trilo v přízemí - max. obsazenost 6 osob. Apartmán s klimatizací - obývací pokoj - jídelna, s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout s myčkou, terasa se stolkem, židlemi, 1 ložnice s manželskou postelí a terasou, 1 malá ložnice s patrovou postelí, koupelna s oknem a sprchovým koutem. Soukromá oplocená zahrada.
Typ ubytování trilo v poslední patře typ C24 - max. obsazenost 6 osob. Apartmán po kompletní rekonsturkci s novým zařízením a klimatizací: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout s myčkou nádobí, prostorná terasa se stolkem a židlemi, jedna ložnice s manželskou postelí a terasou, 1 malá ložnice s patrovou postelí, koupelna s oknem a sprchovým koutem. Součástí apartmánu jsou bezpečnostni dveře, okenní sítě proti komárům, elektrické žaluzie, pračka, mikrovlnná trouba a garáž.

Vybavení:
TV
wifi
společná pračka
myčka pouze u apartmánů trilo
trezor
klimatizace
parkovací místo

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence leží pár kroků od malého centra Lignano Riviera, kde naleznete celou řadu obchodů, barů, zmrzlináren, pizzerií a restaurací. Nedaleko se nachází také rozlehlý Riviera Park 20.000 m² zeleně s bazénem 1300 m², barem s občerstvením a společenskou zábavou.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.