Apartmány Villa Annamaria

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Villa Annamaria
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 3 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rezidence s oplocenou zahradou, vzdálena jen 200 m od pláže. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Popis ubytování

VybaveníBudova nabízí ubytování v jednoduše, ale funkčně zařízených apartmánech typu trilo a quadrilo. V domě je k dispozici pračka. Každý apartmán má TV se satelitním příjmem, myčku, trezor - použití zdarma, číslované parkovací místo. Součástí je prostorná, oplocená zahrada je vhodná k dětským hrám.

Typ ubytování trilo - max. obsazenost 7 osob. Apartmány jsou v přízemí, mají terasu se zahradním nábytkem (stolek a židle), obývací pokoj, kde je jídelna s kuchyňským koutem, lednicí a mrazákem, rozkládací gauč, ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou.
Typ ubytování quadrilo - max. obsazenost 9 osob. Apartmány v 1. nebo 2. patře mají obývací pokoj, kde je jídelna, kuchyňský kout, lednice s mrazákem, rozkládací gauč pro 2 osoby, malá terasa. Jedna ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 1 koupelna se sprchovým koutem, 1 koupelna se sprchovým koutem a vanou.

Vybavení:

satelitní televize
trezor
parkovací místo
klimatizace
Wi-Fi Internet zdarma

Popis lokality ubytování

PolohaResidence v honosné části je vzdálena zhruba 200 m od pláže a několik kroků od centra Lignana Pinety. V blízkosti naleznete obchody,supermarkety, bary, pizzerie. Nedaleko je nový olympijský bazén, vodní ráj Acquasplash, tématický park Gulliverlandia www.gulliverlandia.it, zábavní park s atrakcemi Luna Park Strabilia a Parco Hemingway (40.000 m² zeleně), překrásný rozlehlý park se vzrostlými stromy, kterým vedou cyklostezky a pro děti jsou zde hřiště, aby si mohly bezpečně hrát.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.