Apartmány Villa Carpinelle

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Villa Carpinelle
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 4 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Řádové domky vzdálené pouhých 200 m od pláže. V blízkosti všechny potřebné služby.

Popis ubytování

VybaveníHezké řadové domky se 6 bytovými jednotkami nabízí ubytování v apartmánech typu quadrilo. Každá bytová jednotka má TV, wifi, trezor - použití zdarma, myčku, klimatizaci, 1 parkovací místo.

Typ ubytování quadrilo - max. obsazenost 8 osob. Přízemí - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, kuchyňka s lednicí a mrazákem, terasa a oplocená zahrádka s nábytkem - stolek, židle, 2 lehátka k opalování.První patro - dvě ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou. Druhé patro - pokojík s mansardou, manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, terasa k opalování.
Typ ubytování quadrilo GOLD - max. obsazenost 8 osob. Přízemí - obývací pokoj - jídelna, s kuchyňským koutem s lednicí a mrazákem, koupelna se sprchou, terasa a oplocená zahrádka s nábytkem - stolek, židle, 2 lehátka k opalování. První patro - dvě ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem, terasa.Druhé patro - pokojík s mansardou a manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, terasa k opalování.

Vybavení:

televize
trezor
myčka
klimatizace
parkovací místo
Wi-Fi Internet
pračka u apartmánu quadrilo GOLD

Popis lokality ubytování

PolohaDomky se nachází zhruba 200 m od pláže a nedaleko centra Lignana Pinety. V okolí jsou k dispozici supermarkety, bar, pizzerie. V letovisku Lignano Pineta můžete navštívit nový olympijský bazén, vodní ráj Acquasplash, tématický park Gulliverlandia www.gulliverlandia.it, zábavní park s atrakcemi Luna Park Strabilia a Parco Hemingway (40.000 m² zeleně), překrásný rozlehlý park se vzrostlými stromy, kterým vedou cyklostezky a pro děti jsou zde hřiště, aby si mohly bezpečně hrát.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.