Apartmány Villa Crepetta

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Villa Crepetta
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 4 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Luxusní vilka s bazénem přímo u pobřeží Lignano Riviera. Apartmány typu bilo, trilo a quadrilo.

Popis ubytování

VybaveníKaždá bytová jednotka má v dotaci WI-FI zdarma, klimatizaci a TV Sat, trezor - použití zdarma a k dispozici osvětlený bazén s vířivkami (5 x 10m) v provozu od konce dubna do začátku října. V oplocené a osvětlené zahradě najdete lehátka ke slunění, stolky, židle. Stává se tak oblíbeným a bezpečným místem pro dětské hry. Parkování v zahradě. Apartmány jsou typu bilo, trilo a quadrilo. Apartmány trilo a quadrilo mají nové postele.

BILO - max. pro 4 osoby. Přízemí zadní část - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, terasa se zahradním nábytkem - stolek, židle, z terasy vchod přímo do zahrady, malý kuchyňský kout s pračkou a myčkou, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou. K apartmánu patří 1 číslované parkovací místo.
TRILO - max. pro 7 osob. První patro - obývací pokoj - jídelna, kuchyňský kout s lednicí a mrazákem i myčkou, rozkládací gauč, terasa se stolkem, židlemi a výhledem na bazén a zahradu. Jedna ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna s vanou. Jedna ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, pračka. Apartmán má klimatizaci a patři k němu 2 parkovací očíslovaní místa.

NEBO

TRILO - max. 6 osob. Zvýšené přízemí - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, terasa se zahradním nábytkem - stolek, židle, výhled na bazén a zahradu. Kuchyňka s myčkou nádobí, lednice s mrazákem. Jedna ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou. Jedna ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a pračkou. K apartmánu patří jedno číslované parkovací místo.
QUADRILO - max. 8 osob. Zvýšené patro - velký obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, velká terasa se stolkem, židlemi a výhledem na bazén a zahradu. Kuchyňka s myčkou nádobí, lednice s mrazákem, 3 ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky. Každá ložnice má svoji koupelnu se sprchovým koutem. V jedné z nich je pračka. K apartmánu patří 2 číslovaná parkovací místa.

Popis lokality ubytování

PolohaPřímo u pobřeží a nedaleko lázeňského komplexu a od centra Lignana Pinety a Riviera, kde najdete obchody všeho druhu. Velmi klidná zóna.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.