Apartmány Villa Federica

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Villa Federica
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 3 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Krásná vilka v klidné části jen pár kroků od centra letoviska s různými obchůdky a restauracemi. Pláž je vzdálena cca 400 m.

Popis ubytování

VybaveníBudova se 4 bytovými jednotkami nabízí ubytování v apartmánech typu trilo. Apartmány mají televizi, klimatizaci, 1 parkovací místo. Součástí ubytování je zahrada a společná pračka.

Typ ubytování trilo - max. obsazenost 4 osoby. Apartmány jsou v přízemí nebo 1. patře a mají obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem, ložnici s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, ložnici s 1 lůžkem (některé apartmány mají ložnici s manželskou postelí a ložnici se 2 samostatnými lůžky), koupelnu se sprchou, wc, terasu.

Vybavení:

televize
klimatizace
parkovací místo
Wi-Fi Internet

Popis lokality ubytování

PolohaPůvabná rezidence se nachází zhruba 400 m od pláže a jen pár kroků od centra Lignana Pinety s pěší zónou, kde je spousta obchodů, barů, restaurací, pizzerií a zmrzlináren. V letovisku Lignano Pineta můžete navštívit nový olympijský bazén, vodní ráj Acquasplash, tématický park Gulliverlandia www.gulliverlandia.it, zábavní park s atrakcemi Luna Park Strabilia a Parco Hemingway (40.000 m² zeleně), překrásný rozlehlý park se vzrostlými stromy, kterým vedou cyklostezky a pro děti jsou zde hřiště, aby si mohly bezpečně hrát.



Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.