Apartmány Villa Francesca

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita
Ubytování Apartmány Villa Francesca
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 5 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hezká vilka v zelené oáze na klidném místě. Ideální místo pro strávení příjemné dovolené. Pláž zhruba 450 m od ubytování.

Popis ubytování

VybaveníVilka nabízí ubytování v apartmánech typu trilo. Každá bytová jednotka má parkovací místo v oplocené zahradě, kde je k dispozici zahradní nábytek - stolek, židle a 2 lehátka k opalování.

Typ ubytování trilo - max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, kuchyňka, malá terasa s krbem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou.

Vybavení:

televize
trezor
pračka
klimatizace

Popis lokality ubytování

PolohaVilka se nachází zhruba 450 m od pláže a jen pár metrů od poklidného centra, kde jsou supermarkety, bary, pizzerie a další obchody všeho druhu. V letovisku Lignano Riviera můžete navštívit přístav Marina Uno, lázně, které provozují klasické lázeňské kůry a terapie a Riviera Park plný zeleně o rozloze 20.000 m² s bazénem, barem s občerstvením a každodenní společenskou zábavou pro děti i dospělé.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.