Apartmány Villa Le Cicale

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Villa Le Cicale
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 6 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Vila v klidné, zelené části cca 350 m od pláže a nedaleko centra letoviska. Ubytování ve velkých apartmánech až pro 10 osob.

Popis ubytování

VybaveníVelká řadová vila se 4 bytovými jednotkami nabízí 2 typy apartmánů: sestilo a eptalo. Každá bytová jednotka má TV se satelitním příjmem, klimatizaci, pračku, trezor - použití zdarma, 2 parkovací místa a oplocenou zahrádku se zahradním nábytkem (stolek, židle, 2 lehátka k opalování). Apartmány mají novou koupelnu, kuchyň, podlahy a sedačku v obývacím pokoji.

Typ ubytování sestilo - max. obsazenost 9 osob. Apartmán má 5 ložnic. Zvýšené přízemí - obývací pokoj s jídelnou a velká terasa se vstupem přímo do oplocené zahrádky, kuchyňka s lednicí a mrazákem, koupelna se sprchou. První patro - dvě ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou. Přízemí - dvě ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, jeden pokojík s 1 lůžkem, koupelna se sprchou, terasa.
Typ ubytování eptalo - max. obsazenost 10 nebo 11 osob. Apartmán má 6 ložnic. Zvýšené přízemí - obývací pokoj - jídelna a velká terasa se vstupem přímo do oplocené zahrádky, kuchyňka s lednicí a mrazákem, terasa, pokojík s 1 lůžkem, koupelna se sprchou. První patro - tři ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou. Přízemí – jedna ložnice s 2 samostatnými lůžky nebo manželskou postelí, koupelna se sprchou, terasa.

Vybavení:

satelitní televize
trezor
klimatizace
pračka
2 parkovací místa
Wi-Fi Internet zdarma

Popis lokality ubytování

PolohaVila je situovaná v klidné, zelené části cca 350 m od pláže a nedaleko centra Lignana Pinety. V okolí jsou k dispozici supermarkety, bar, pizzerie, restaurace a zmrzlinárny. V letovisku Lignano Pineta můžete navštívit nový olympijský bazén, vodní ráj Acquasplash, tématický park Gulliverlandia www.gulliverlandia.it, zábavní park s atrakcemi Luna Park Strabilia a Parco Hemingway (40.000 m² zeleně), překrásný rozlehlý park se vzrostlými stromy, kterým vedou cyklostezky a pro děti jsou zde hřiště, aby si mohly bezpečně hrát.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.