Apartmány Villa Luciana

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Villa Luciana
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 6 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Prestižní vilka uprostřed borovicového porostu, jež nabízí ubytování typu trilo a quadrilo. Velmi blízko pláže.

Popis ubytování

VybaveníVilka s krásnou zahradou, jež nabízí apartmány typu trilo a quadrilo. 

Typ ubytování trilo 4: max. obsazenost 4 osoby. První patro - obývací pokoj - jídelna, kuchyňský kout s lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a pračkou, velká terasa s krbem, stolkem, židlemi, 1 lehátkem k opalování.
Typ ubytování trilo 6: max. obsazenost 6 osob. Přízemí - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč pro dvě osoby, kuchyňka s lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a pračkou, terasa se vstupem přímo do zahrady - k dispozici stolek, židle, lehátka k opalování, venkovní krb.
Typ ubytování quadrilo 9: - max. obsazenost 9 osob. Přízemí - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč pro dvě osoby, kuchyňka s lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou a pračkou, terasa se vstupem přímo do soukromé oplocené zahrady - k dispozici stolek, židle, 2 lehátka k opalování, venkovní krb. První patro - 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou.

Vybavení:

klimatizace
Wi-Fi
TV/SAT
parkovací místo

Popis lokality ubytování

PolohaVilka leží v klidné části Lignano Riviera, pár kroků od pláže a nedaleko obchodní zóny, kde najdete supermarkety, bary, restaurace, pizzerie, atd. V blízkosti se nachází Riviera Park o rozloze 20.000 m² zeleně s bazénem o velikosti 1300 m², barem s občerstvením a společenskou zábavou.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.