Apartmány Villa Paola

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Villa Paola
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 140 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Vilka se 4 apartmány v klidném letovisku Lignano Riviera, zhruba 400 m od pláže a centra.

Popis ubytování

VybaveníVilka se 4 bytovými jednotkami nabízí ubytování v apartmánech typu trilo v přízemí nebo 1. patře. Každý apartmán má v dotaci jedno parkovací místo v zahradě.

Typ ubytování trilo, přízemí: max. obsazenost 6 osob, obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč pro dvě osoby, terasa se vstupem přímo do zahrady - k dispozici stolek, židle, 1 lehátko k opalování, kuchyňka s lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, komora. 
Typ ubytování trilo, 1. patro: obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč pro dvě osoby, terasa - k dispozici stolek, židle, krb, kuchyňka s lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí a terasou, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, společná zahrada.

Vybavení:

satelitní televize
trezor
klimatizace
pračka

Popis lokality ubytování

PolohaVila se nachází zhruba 400 m od pláže a centra Lignano Riviera, kde jsou k dispozici supermarkety, bary, pizzerie a další obchody všeho druhu. V letovisku Lignano Riviera můžete navštívit přístav Marina Uno, lázně, které provozují klasické lázeňské kůry a terapie a Riviera Park plný zeleně o rozloze 20.000 m² s bazénem, barem s občerstvením a každodenní společenskou zábavou pro děti i dospělé.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.