Apartmány Villa Rossa

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Villa Rossa
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 7 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Příjemná vila se 6 apartmány v exkluzivní části Lignana Riviery. Má velmi dobrou polohu, jelikož leží velice blízko pláže, lázeňského komplexu, centra Lignana Riviery a Pinety.

Popis ubytování

VybaveníVila nabízí ubytování v 6 apartmánech typu trilo. Každá bytová jednotka má 1 číslované parkovací místo ve velké osvětlené zahradě.

Typ ubytování trilo, zvýšené přízemí: max. obsazenost 6 osob, obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, velká terasa se zahradním nábytkem - stolek, židle, 2 lehátka k opalování, kuchyňka s lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchovým koutem a pračkou, terasy, společná zahrada.
Typ ubytování trilo, první patro: max. obsazenost 6 osob, obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, terasa - stolek, židle, kuchyňka s lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchovým koutem a pračkou, terasy, společná zahrada.

Vybavení:

TV/SAT
trezor
pračka
klimatizace
Wi-Fi zdarma

Popis lokality ubytování

PolohaVila se nachází zhruba 100 m od pláže a centra Lignano Riviera, kde jsou k dispozici supermarkety, bary, pizzerie a další obchody všeho druhu. V letovisku Lignano Riviera můžete navštívit přístav Marina Uno, lázně, které provozují klasické lázeňské kůry a terapie a Riviera Park plný zeleně o rozloze 20.000 m² s bazénem, barem s občerstvením a každodenní společenskou zábavou pro děti i dospělé.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.