Apartmány Villa Silvia

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Villa Silvia
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 7 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány typu trilo v krásné vilce se zahradou, v těsné blízkosti pláže a centra. Apartmány typu trilo.

Popis ubytování

VybaveníJednoposchoďová vila, jež nabízí ubytování typu trilo. Každá bytová jednotka má v dotaci 1 očíslované parkovací místo. Ve velké, oplocené zahradě si mohou děti bezstarostně hrát.

Typ ubytování trilo, v přízemí: max. obsazenost 7 osob. Zádveří, obývací pokoj - jídelna, gauč pro 1 osobu, velká terasa se stolkem a židlemi, kuchyňka s lednicí a mrazákem, malá terasa, 2 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna se sprchou.


Typ ubytování trilo, v prvním patře: max. obsazenost 7 osob. Zádveří, obývací pokoj - jídelna, gauč pro 1 osobu, velká terasa se stolkem a židlemi, kuchyňka s lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí a terasou, koupelna se sprchou.

Vybavení:

TV/SAT
klimatizace
Wi-Fi zdarma
pračka
trezor

Popis lokality ubytování

PolohaVilka leží velmi blízko pláže a centra Lignana Riviery a Pinety, kde najdeme obchody, supermarkety, bary, zmrzlinárny, pizzerie. Nedaleko je i Riviera Park o rozloze 20.000 m² zeleně s bazénem 1300 m², barem a občerstvením, společenskou zábavou.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.