Apartmány Village Precomun

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Arabba / Marmolada, Arabba
Ubytování Apartmány Village Precomun
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 6 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Soukromé apartmány a menší rezidence vzdálené 300-600 m od centra městečka Arabba a cca 200-300 m od vleků a sjezdovek Arabba s možností napojení na okruh Sella Ronda.

Popis ubytování

VybaveníUbytování je nabízeno v apartmánech bilo a trilo, které jsou zařízené typickým horským stylem podle vkusu majitelů. K dispozici je lyžárna a garáž.

Typ ubytování bilo - max. obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, koupelna.
Typ ubytování trilo - max. obsazenost 6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou nebo 2 lůžky, koupelna.

Vybavení:

TV
myčka
trouba nebo mikrovlnka

Popis lokality ubytování

PolohaSoukromé apartmány a menší rezidence se nacházejí zhruba 200-300 m od sjezdovek a 300-600 m od malého centra vesničky Arabba. Odtud vyjíždějí lanovky do lyžařského areálu Porta Vescovo, Arabba/Marmolada/okruh Sella Ronda. Lyžařské středisko se střední a vyšší obtížností tras, vhodné především pro náročné lyžaře. Proslulé středisko Corvara je vzdáleno cca 10 km, Cortina d´Ampezzo 40 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.