Apartmány Villaggio Agrumeto

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Capo Vaticano
Ubytování Apartmány Villaggio Agrumeto
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rezidence s bazénem přímo u moře uprostřed exotické vegetace. Průzračné moře a členité romantické pláže s bílým pískem.

Popis stravování

Vlastní. Možnost pobytu s polopenzí anebo plnou penzí

Popis ubytování

VybaveníApartmány jsou panoramické, neboť jsou v mírném kopci. Ubytovací komplex je tvořen jednopatrovými budovami. Součástí ubytování je oplocená zahrada s bazénem, park, restaurace, bar s velkou terasou pro večerní animační programy a diskotéky. Místo k parkování přímo v komplexu. Možnost připojení k WiFi na recepci. Apartmány jsou v přízemí nebo v 1. poschodí, všechny mají velkou zakrytou terasu (verandu) s kuchyní a mají buď výhled na moře nebo do zahrady. Zařízení je jednoduché a praktické.

Typ ubytování mono 3: max. obsazenost 3 osoby. Ložnice s manželskou postelí, samostatné lůžko, příp. poschoďová postel, terasa s kuchyní, koupelna se sprchou a wc.
Typ ubytování bilo 4: max. obsazenost 4 osoby. Ložnice s manželskou postelí, druhá menší ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo s poschoďovou postelí, terasa s kuchyní, koupelna se sprchou a wc. Na požádání v případě požadavku možno zařídit 2 ložnice s manželskými postelemi (na potvrzení).
Typ ubytování bilo 6: max. obsazenost 6 osob. Stejné jako bilo 4, ale má navíc poschoďovou postel v jedné ložnici.

Popis lokality ubytování

PolohaPobřeží Tyrhénského moře, rovnoběžka na úrovni Liparských ostrovů, přímo z komplexu je vidět ostrov Sicílii a sopku Stromboli na Liparských ostrovech, jehož směrem zapadá každý večer slunce. Jedná se o klimatickou oblast zaručující krásné počasí od počátku měsíce května až do konce měsíce října. Apartmány se nachází přímo u písčité pláže, ve velmi klidné části. Nejbližší městečko Tropea je vzdáleno 7 km, kam je možno vyrazit za nákupy nebo za kulturou či památkami. V blízkosti aparmánů jsou jen nejdůležitější služby a minimarket se základní nabídkou.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.