Apartmány Villaggio Macinelle

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Marina di Camerota
Ubytování Apartmány Villaggio Macinelle
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 8 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Výborná poloha apartmánů s kvalitními službami přímo na krásné písečné pláži, průzračné moře cca 300 m od centra Marina di Camerota.

Popis ubytování

VybaveníPřímo v areálu je k dispozici bar, bazén, solárium, fitness, dětský club, parkoviště. Ubytování je zajištěno v apartmánech typu bilo nebo trilo, jejichž součástí je vybavená kuchyňka a sociální zařízení, televize.

Typ ubytování bilo A - pro 3 osoby + přistýlka, obytná část s rozkládací pohovkou, vybavená venkovním kuchyňka, sociální zařízení se sprchou, WC.


Typ ubytování bilo B - pro 4 osoby, obytná část s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, vybavená kuchyňka, sociální zařízení se sprchou, WC.
Typ ubytování trilo C - pro 5 osob, obytná část s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, menší ložnice s poschoďovou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, vybavená kuchyňka, sociální zařízení se sprchou, WC.

Popis lokality ubytování

PolohaAreál je umístěn přímo v centru městečka, několik kilometrů od Capo Palinuro. V centru městečka je mnoho kavárniček, pizérií, cukráren a obchůdku. Součástí je turistický přístav, ze kterého se pořádají lodní výlety k jeskyním, které jsou přístupné pouze z moře. Historicky známé Pompeje jsou vzdáleny 130 Km, Paestum 60 Km, Padula 70 Km. Letiště Neapol 170 Km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.