Apartmány Villaggio Royal

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lignano
Ubytování Apartmány Villaggio Royal
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 7 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Moderní a elegantní prázdninový komplex s řadovými vilkami v centrální části, avšak na klidném místě. Pláž cca 500 m. Wifi zdarma.

Popis ubytování

VybaveníModerní a elegantní prázdninový komplex se 16 řadovými vilkami. Apartmány mají vlastní velkou, oplocenou zahradu se zahradním nábytkem - stolek, židle, 2 lehátka k opalování. Každá bytová jednotka má své vlastní topení (za poplatek), apartmány je tak možno obývat celoročně. Apartmány quadrilo mají nové postele.

Typ ubytování trilo GOLD - max. obsazenost 6 osob. Přízemí - obývací pokoj s jídelnou, rozkládacím gaučem pro dvě osoby, stropní ventilátor, kuchyňka s myčkou, lednice s mrazákem, terasa, venkovní krb, oplocená zahrada. První patro - parketová podlaha, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo s manželskou postelí, 1 koupelna se sprchovým koutem, 1 koupelna se sprchovým koutem s vodní masáží, terasa. Suterén - garáž, pračka.
Typ ubytování quadrilo GOLD - max. obsazenost 9 osob. Přízemí – obývací pokoj s jídelnou, rozkládacím gaučem pro dvě osoby, stropní ventilátor, kuchyňka s myčkou a lednice s mrazákem, malá terasa, menší koupelna, venkovní krb, oplocená zahrada. První patro - parketová podlaha, 1 ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou s hydromasážní vanou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo s manželskou postelí, ložnice s 1 lůžkem, 1 koupelna se sprchovým koutem, terasy. Druhé patro - malá mansarda - bez klimatizace a nevytápěná - se 2 samostatnými lůžky, přístupné přes točité schodiště a střešní okno. Suterén - velká garáž, pračka.

Vybavení:

satelitní televize
trezor
pračka
myčka
mikrovlnka
klimatizace
parkovací místo
Wi-Fi Internet

Popis lokality ubytování

PolohaKomplex se nachází jen několik minut pěší chůze od pláže a nedaleko se nachází i centrum Lignana Pinety. V centru najdete obchody, supermarkety, bary, pizzerie, restaurace, zmrzlinárny. V letovisku Lignano Pineta můžete navštívit nový olympijský bazén, vodní ráj Acquasplash, tématický park Gulliverlandia www.gulliverlandia.it zábavní park s atrakcemi Luna Park Strabilia a Parco Hemingway (40.000 m² zeleně), překrásný rozlehlý park se vzrostlými stromy, kterým vedou cyklostezky a pro děti jsou zde hřiště, aby si mohly bezpečně hrát.



Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.