Apartmány Ville Pineda

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Bibione
Ubytování Apartmány Ville Pineda
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 11 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Dvě vily se zahradou, které se nachází v klidné části letoviska Bibione Pineda.

Popis ubytování

VybaveníTyp ubytování quadrilo D-6: max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj, samostatná kuchyň, 2 ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí, 2 koupelny se sprchovým koutem, velká uzavřená zahrada, klimatizace a pračka. 
Typ ubytování quadrilo D-7: max. obsazenost 7 osob. Obývací pokoj s gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s 2 samostatnými postelemi, ložnice s poschoďovou postelí, kuchyňský kout, koupelna, WC, terasa, velká soukromá zahrada, klimatizace.
Typ ubytování quadrilo D-8: max. obsazenost 8 osob. Obývací pokoj se dvěma samostatnými rozkládacími lůžky a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice s 2 samostatnými postelemi, 2 koupelny se sprchovým koutem, velká uzavřená zahrada, klimatizace a pračka.

Popis lokality ubytování

PolohaVily se nachází v klidné části letoviska Bibione Pineda. Obchodní zóna je cca 250 m, termální lázně cca 5 km. Letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.