Arabba Marmolada okruh Sella Ronda - hotel Genzianella - 3 min. jízdy

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Dolomiti Superski Arabba Marmolada Sottoguda
Ubytování Hotel Genzianella
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Stravování:
polopenze (snídaně bufet, večeře 3 chody, salátový bufet)
Doprava:
Program zájezdů: odjezd z Prahy st. metra Hradčanská v 20.00 hod., ráno příjezd do Itálie možnost převlečení ve společenské místnosti hotelu, individuální lyžování v oblasti, večeře. Další dny po snídani individuální lyžování, večeře. Předposlední den zájezdu po skončení lyžování návrat do ČR. Návrat do ČR v ranních hodinách. Pozn.: doprava do skiareálu a zpět skibusem každá den. Skibus jezdí do střediska Malga Ciapela (lyž. středisko Arabba Marmolada) a do střediska Alleghe (skiresort Civetta).
 
Hlavní nástupní místo PRAHA, kdy bez příplatku lze přistoupit na trase Praha – České Budějovice. Jednotlivá další nástupní místa podle tras za příplatek 250 Kč/os. (viz níže).
 
Další nástupní místa v termínu 27.01.-01.02.2017 (Pá-St, záj. IT 640) Trasa C: Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Kolín, Poděbrady a Trasa E: Rakovník, Kladno, Slaný. Nástupní místo Rakovník BEZ PŘÍPLATKU!
 
Nabídka autobusového zájezdu Arabba Marmolada v Pdf + ceník skipasů
 

Popis ubytování

UbytováníArabba Marmolada okruh Sella Ronda - hotel 2* Genzianella - cca 3 min. jízdy od lanovky, u hotelu skibusPopisZ Prahy 690 km

Arabba (1.612 - 2.478 m) a Marmolada (1.612 - 3.200 m) tj. nadmořská výška + severní svahy = jistota vynikajícího lyžování. Arabba má nejvýhodnější polohu na okruh Sella Ronda (propojení se středisky Alta Badia, Val Gardena a Val di Fassa; nutný je Dolomiti Superskipass) a nejlepší přístup k zajímavým sjezdovkám.UbytováníPopis ubytování: recepce, trezor, bar, restaurace, lyžárna, bezplatné parkoviště (dle aktuální dostupnosti). Pokoje 2-3lůžkové s příslušenstvím, TV, telefon, fén, některé pokoje s balkónem.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.