Argentario Osa Village

* +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Toskánsko, Talamone
Název ubytování Argentario Osa Village
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 419 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Toskánské středisko Argentario Osa Village se nachází v letovisku Talamone, které nabízí ideální dovolenou u moře v kombinaci s přírodou. V blízkosti prochází železniční trať.
V areálu je bazén, bar, restaurace, hřiště (fotbal, volejbal, tenis), ping-pong, dětské hřiště a parkoviště. Kromě toho klienti mohou využívat Wi-Fi ve veřejných prostorech, dovoz/odvoz na pláž (červenec a srpen), animace (v hlavní sezoně) a plážový servis (1 slunečník a 1 lehátko/apartmán) - vzdálenost k hotelové pláži s plážovým servisem je cca 4 km.
Pobyt s menším psem povolen za poplatek cca 30 € (nutno vyžádat při rezervaci).
K dispozici je ubytování v apartmánech typu mono, bilo či trilo (ceny uvedené za celý apartmán, bez stravování), které jsou vybaveny sociálním zařízením, kuchyňským koutem, klimatizací a TV. Možnost dokoupení polopenze či plné penze (na vyžádání při rezervaci, platí se na místě), polopenze za 20 €/osoba/den a plná penze 33 €/osoba/den (děti do 11 let sleva 40%).

Lze objednat také hotelový pokoj bez kuchyňského koutu, s polopenzí (cena uvedena za osobu). Sleva na 3. a 4.lůžko u hotelových pokojů: děti do 8 let zdarma, ostatní sleva 30%.

Kromě termínů od 07.07 do 24.08 lze objednat zkrácený nebo prodloužený pobyt (min. 3 noci).

V letovisku se vybírá pobytová taxa ve výši cca 1 €/den, platí ji povinně každá osoba od 14 let věku. Taxa se vybírá za maximálně 7 po sobě jdoucích nocí.
(trilo6): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvě dvoulůžkové ložnice, sociální zařízení, terasa nebo zahrádka, TV, klimatizace (double2): dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, koupelna, TV, telefon, klimatizace.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, vířivka, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, TV, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.