Best Western Atlantic

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Milano
Název ubytování Best Western Atlantic
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Eurovíkend
Cena za osobu celkem od 5 420 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Natour
Popis ubytování

UbytováníSoučástí vybavení pokojů je minibar, klimatizace, fén, Wi-Fi a TV.VybaveníSoučástí hotelu je posilovna, prádelna, klimatizace, internetový koutek, Wi-Fi, snídaňová místnost, bar, úschovna zavazadel.Další informaceVýše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Popis lokality ubytování

MístoMiláno je druhé největší město Itálie a nejvýznamnější obchodní centrum na severu země. Milano je centrum obchodu, módy a umění, spojované se značkami jako AC Milano či Giorgio Armani.
Navštivte zde středověké centrum s mnoha historickými památkami. V centru Milana na náměstí Piazza Duomo se nachází monumentální gotická katedrála (Duomo), která je třetí největší katedrálou na světě a největší katedrálou Itálie. Operou světově proslulé je divadlo La Scala. Hned vedle něj můžete zhlédnout a navštívit pasáž ze železa a skla zvanou Gallerie. V Milanu se nachází spousta muzeí a galerií, např. nejznámější galerii Breza.
Nenechte si také ujít renesanční hrad Sforza či kostel Santa Maria delle Grazie, kde se nachází freska Poslední večeře, jedno z nejznámějších děl Leonarda da Vinciho.Poloha4* hotel se nachází v centru Milána, poblíž vlakového nádraží.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Expo 2015 v Miláně končí, uměním a módou žije město dál Miláno během Expa 2015 zkrásnělo. Obdiv si zaslouží hlavně architekti a umělci. Byl dobudován park futuristické architektury, revitalizována náplavka, otevřena nová trasa metra, pěší zóna obohacena o umělecké atrakce a uspořádány výstavy na téma Expa 2015 „Výživa pro planetu, energie pro život“.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.