Campitello di Fassa - Rezidence Stella Alpina

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Val di Fassa, Campitello di Fassa
Ubytování Rezidence Stella Alpina
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 4 316 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rezidence Stella Alpina je ideálním místem pro strávení lyžařské dovolené. Nachází se pouhých 200 m od kabinové lanovky Col Rodella a zároveň nedaleko centra Campitella.

Ubytování:
apartmány s vlastním soc. zařízením a kuchyňským koutem
BILO 4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, ložnice s manželským lůžkem, vlastní soc. zařízení

TRILO 4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastní soc. zařízení (některé apartmány mají dvě koupelny)

TRILO 6 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, dvě ložnice s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastní soc. zařízení (některé apartmány mají dvě koupelny)

QUADRI 6 - obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři ložnice s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastní soc. zařízení (některé apartmány mají dvě koupelny)

APARTMÁN PRO 8 OSOB - obývací pokoj s kuchyňským koutem, čtyři ložnice s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastní soc. zařízení (některé apartmány mají dvě koupelny)

APARTMÁN PRO 10 OSOB - obývací pokoj s kuchyňským koutem, pět ložnic s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastní soc. zařízení (některé apartmány mají dvě koupelny)

Vzdálenosti:
200 m od vleku, 200 m od centraTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.