Cattolica, Hotel Pinocchio - bus

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia Romagna, Cattolica
Název ubytování Pinocchio
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 10 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Pinocchio je situován jen pár kroků od pláže. Nedaleko hotelu se nacházejí obchody, kavárny, a restaurace. Pláž cca 200m, centrum cca 15 minut.
Služby a zařízení: recepce, bar, restaurace, parkování zdarma na vyžádání
Za příplatek: klimatizace na pokoji, trezor, Wi-Fi, nebo služba All Inclusive která zahrnuje plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka) klimatizaci trezor a Wi-Fi na pokoji a 1/2l vody k večeři.


Pobytová taxa: Na celém pobřeží Adriatické riviery je již zavedena tzv. pobytová taxa, která se vždy hradí na místě v hotelu při příjezdu (výjimečně při odjezdu) za každou ubytovanou osobou nad 14let. Orientačně se taxa pohybuje v závislosti na letovisku a kategorii hotelu od 0,7 EUR (** hotel) do 2,5 EUR (****hotel) vždy osoba/noc.

Pláže a plážový servis: Většina pláží v Itálii je vybavena tzv. plážovým servisem - tzn. slunečníky a lehátky - které je možné si na místě za poplatek pronajmout (příp. jsou už zahrnuty v ceně pobytu - viz jednotlivé ubytovací kapacity). Pod pojmem plážový servis se rozumí slunečník a dvě lehátka nebo křesílka. Na placené pláži (spiaggia privata) si můžete i bez plážového servisu obvykle rozložit osušku před slunečníky směrem k moři nebo lze využít část volné pláže (tzv. veřejné - spiaggia libera), která se nachází v každém městě. Upozorňujeme však, že v některých místech se volná pláž nachází jen na okraji letoviska a tudíž vzdálenost od ubytování může být i několik stovek metrů. Ojediněle se také platí za vstup na placenou pláž i když nevyužijete plážového servisu. Ceny za pronájem plážového servisu se liší podle lokality a termínu a mohou se pohybovat v rozmezí 5-20 EUR/den/set (slunečník a 2 lehátka nebo křesílka). Směrem k moři se ceny zvyšují, přední řady mohou stát i několikrát víc, než zadní, ceny se často rovněž mění podle sezóny - nejdražší je červenec a především srpen. V popisu všech námi nabízených kapacit - hotelů i apartmánů - najdete také orientační vzdálenost od nejbližší pláže, uvádí se dle údajů zahraničních partnerů.
Delegátský servis: je pro klienty zajišťován česky či slovensky mluvícím delegátem. Klientům je k dispozici v případě jejich potřeby pouze na telefonu. Delegáta vždy kontaktujete na vlastní náklady.
Popis dopravy:
Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Brno, Benešov, Tábor, Písek, České Budějovice, Jihlava, Mikulov, Příbram

Popis stravování

Polopenze - snídaně bufet, večeře servírované menu a zeleninový bufet. Nelze připlatit obědy.

Popis ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (mohou být patrové postele), koupelna s WC, fén, balkón, TV. Klimatizace na pokoji za příplatek 8 EUR za noc, trezor 10 EUR za týden nebo služba All Inclusive která zahrnuje plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka) klimatizaci trezor Wi-Fi na pokoji a 1/2l vody pro pokoj k večeři. 1.dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu pouze za 2790 Kč včetně dopravy – v době pobytu nesmí dovršit 3 roky. Cena je uvedena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji. Dvoulůžkový pokoj + dvě přistýlky pouze na vyžádání.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.