Club Hotel (Baja Sardinia)

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sardínie, Baja Sardinia
Ubytování Club Hotel (Baja Sardinia)
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 31 001 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Elegantní Club Hotel je situovaný jen pár kroků od hlavního náměstí letoviska Baja Sardinia, jednoho z nejpopulárnějších turistických středisek Sardinie. Lze zde nalézt bohatý výběr restaurací, kaváren a obchodů. Do slavného střediska Porto Cervo je z hotelu přibližně 9 km. Letiště v Olbii je vzdáleno asi 35 km.

Pláž
Objekt nabízí soukromou, menší písečnou pláž, která se nachází kolem žulových skal ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu, s pozvolným vstupem do moře a panoramatickým výhledem na Středozemní moře. Lehátka a slunečníky a plážové osušky zdarma (v případě ztráty poplatek cca 20 EUR). U hotelu se rovněž nachází veřejná pláž s lehátkami a slunečníky za poplatek (cca 30 EUR/den/komplet).

Vybavení
Recepce, výtah, hotelová hala, hlavní restaurace, restaurace a´la carte Casablance (využití za poplatek, pro hotelové hosty 20% sleva), 2 bary: v lobby - Piano bar s živou hudbou v čase 21:30-24:00 (pouze ve vrcholné sezóně) a bar na pláži. Dále: televizní místnost, čítárná, úschovna zavazadel.

Pokoje
Club Hotel má 140 prostorných komfortních dvoulůžkových pokojů v typickém sardinském stylu (plocha asi 26m²), (možnost 1 přistýlky pro dospělé osoby nebo 2 přistýlky pro děti - na vyžádání). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou a fénem, centrálně řízenou klimatizací s možností individuální změny teploty, satelitní TV, telefonem, mini-barem (spotřeba za poplatek), bezplatným trezorem, balkónem nebo terasou s nábytkem. Z oken některých pokojů výhled na zátoku a souostroví La Maddalena.
Na vyžádání: jednolůžkové pokoje, pokoje s výhledem na moře - za příplatek. Postýlka pro dítě do 2 let za poplatek (cca 27 EUR/den).

Strava
Snídaně formou buferu, servírované večer v restauraci Bouganville (první a druhý chod výběr ze 3-4 položek menu, dále salátový a dezertní bufet, nápoje k jídlu za poplatek. Za příplatek oběd ve formě buferu. Nápoje k obědu a večeři a občerstvení v baru na pláži (12:30-15:00) za poplatek. V restauraci jsou k dispozici dětské židličky.

Sport a zábava
Hotel neorganizuje animace během dne. Každodenní večery s živou hudbou (v hlavní sezoně). Za poplatek: tenisové kurty v hotelu Piccolo Porto, cca 800 m od hotelu (stejná síť hotelů), potápěčské centrum „Aqua Center“.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby i na pokojích zdarma. 

Místní hodnocení
****

Webové stránky
www.clubhotelbajasardinia.it

Jiné
Povinný poplatek -  pobytová taxa se hradí v hotelu - cca 2 EUR/osoba/den.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/sardynia-region-olbii/club-hotel

Náš názor
Elegantní udržovaný hotel zařízený v typickém surovém sardinském stylu, s vynikající kuchyní, profesionální obsluhou a vysokým standardem služeb. Club Hotel doporučujeme náročným klientům, kteří ocení krásné výhledy a večerní procházky po půvabných ulicích středomořských měst. Nedostatek animací umožní relaxaci a oddech. Doporučujeme Vám si pronajmou auto a prozkoumat krásy okolí na vlastní pěst.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ProgramDen 1
Odlety z Polska. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow na zvoleném letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na www.r.pl/rozklady. Po příletu se setkáte s delegátem a následuje transfer do hotelu.
Upozornění! Klienti, kteří přiletí na Sardínii pozdě večer, nebudou mít ten den večeři.

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a na fakultativní výlety.

Den 8 (nebo15)
Vystěhování se z hotelu, transfer na letišti, odlet do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště-hotel-letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výhody, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravování a nápoje nad rámec uvedený v popisu stravování a další osobní výdaje.Výlety v okolíCOSTA SMERALDA (SMARAGDOVÉ POBŘEŽÍ) - NURAGHE a TOMBA DEI GIGANTI (cena cca 70 EUR)
Jeden den, dvě tváře Sardinie. Výlet do jednoho z nejznámějších a nejhezčích míst světa - na Smaragdové pobřeží. Během našeho výletu navštívíme Porto Cervo, městečko které je srdcem Costa Smeralda, jemuž dominuje magická a výjimečná atmosféra. Budete moci obdivovat jachty ukotvené v malebném turistickém přístavu, vily hvězd a kouzelná zákoutí tohoto výjimečného místa. Počítá se i s volným časem na nákupy v renomovaných buticích, procházkou městem či chvilkou na chutný aperol spritz. 

KORSIKA - BONIFACIO (cena cca 99 EUR)
Korsika nazývaná „Ostrovem krásy“ je místem, které by měl navštívit každý, kdo miluje nádherné výhledy a útulná městečka. Zveme Vás na jednodenní výpravu do nejhezčího města na Korsice – Bonifacia. Vyplouváme z přístavu v Santa Teresa di Gallura. Plavba lodí trvá asi 50 minut. Bonifacio, situované na vysokém útesu, nás již v přístavu uvítá dech beroucími výhledy. Během našeho výletu navštívíme městečko na palubě turistického vláčku (za poplatek cca 5 EUR), díky němuž dojedeme do horní části města obklopeného obrannou zdí. Kromě toho bude čas na procházku zákoutími města, na nákupy v různých obchůdcích či na posezení v jedné z malebně položených hospůdek a rozplývat se krásnými výhledy.

SOUOSTROVÍ LA MADDALENA - "DOLCE FAR NIENTE" - V NÁDHERNÉ SCENÉRII- cena cca 70 EUR (dle umístění hotelu)
Jedna z atrakcí, kterou jsme pro Vás připravili je plavba po nádhreném souostroví La Maddalena. Začátek výletu je v osadě Palau nebo Baja Sardinia. Na palubě lodi strávíme většinu našeho dne, budeme mít příležitost obdivovat nejkrásnější zákoutí světa při poznávání souostroví La Maddalena, které se skládá ze sedmi hlavních ostrovů (La Maddalena, Caprera, Santo Stefano, Spargi, Budelli, Santa Maria, Razzoli) a nespočetného množství malých ostrůvků. Zátoky, pláže a samozřejmě moře nabízejí nezapomenutelné scenérie a fascinující barvy. Během výletu se zastavíme na ostrově Santa Maria, kde bude čas na nákupy, procházku a poté poplujeme na ostrov Spargi, kde si užijeme lazurovou vodu, nádherné pláže a samozřejmě sardinské slunce. V ceně výletu je občerstvení na palubě lodi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.JinéSARDÍNIE - obecné informace

Měna
EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází bankoy a bankomaty.

Spropitné
Je běžné nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů fakultativních výletů a číšníků v hotelových  restauracích. Někdy bývá spropitné připočítáno k účtu – tzv. „coperto“.

Pronájem auta
Klienti kteří si chtějí pronajmout auto musí mít u sebe kreditní kartu.

Víza
Čeští státní příslušníci mohou cestovat do Itálie i na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 13 EUR, voda 1 l – cca 1,5 EUR, pivo v baru od 3 EUR, káva v kavárně od 1,3 EUR.

Poštovní služby
Známka na pohled stojí asi 0,75 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Lze do nich použít české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu).  Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy nebo přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Česku v supermarketech, prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit na poště, v prodejnách a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Náklady na volání do české mobilní sítě (roaming) si prosím ověřte před odjezdem u svého operátora.

SARDINIE
Pokud se jedná o rozlohu, představuje Sardinie druhý největší ostrov Středozemního moře, nacházející se mezi italským pobřežím a krásnými plážemi Tunisu. Neobvyklá pobřežní rozmanitost ostrova, nádherné čisté moře, příjemné klima a pohostinnost obyvatel – to jsou důvody, které přitahují na ostrov množství návštěvníků. Sardinie je nazývána ostrovem pokladů, právě s ohledem na polohu a klimaticko-geografické podmínky, které jsou pro odpočinek velice příznivé. Největší perlou Sardinie je její fauna a flora. Sardinské pláže jsou považovány za jedny z nejhezčích v Evropě, a to zejména kvůli jemnému bílému písku a průzračným vodám Středozemního moře, měnícím svoji barvu od smaragdové zeleně až po tyrkysovou. Pobřeží ostrova tvoří hlavně malebné útesy připomínající obrovské sochy, mohutné duny porostlé jalovci a tajuplné jeskyně.

Santa Teresa
Santa Teresa di Gallura se nachází na nejsevernějším místě Sardinie, několik kilometrů jižně od Korsiky. Je to jedno z nejkrásnějších míst ve Středozemním moři s nádherným pobřežím a plážemi (např. pláž Rena Bianca).

Baja Sardinia
Nachází se v půvabné zátoce, je ideálním místem k obdivování úchvatného pobřeží, kterým je tento region známý. Město je obklopeno nádhernou kombinací písečných pláží, vertikálních, žulových útesů a malebných skalních průsmyků. Kdysi to byla malá rybářská vesnice - nyní je to letovisko se spoustou barů, restaurací, obchodů a butiků. V tomto nádherném letovisku se nachází také Aquadream, největší vodní park na ostrově.

San Teodoro
Jedno z nejlepších letovisek na Sardinii. Nedaleko městečka se nachází krásná dlouhá písečná pláž La Cinta. San Teodoro je městem, ve kterém lze najít spoustu zábavy, obchodů, restaurací a barů. V hlavní sezóně (červenec a srpen) se v úzkých uličkách města koná tzv. „mercatino serale“ (večerní jarmark).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.