Colostrai

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sardínie, Colostrai / Muravera
Název ubytování Colostrai
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 17 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, k jídlu voda, čepované pivo a víno (omezené množství). Nealkoholické nápoje z postmixu během dne, odpolední snack. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokoj, Čtyřlůžkový pokoj, Třílůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hoteluRecepce, restaurace, lobby bar, minimarket, společenská místnost s TV, kadeřnictví, obchod se suvenýry. V zahradě bazén a terasa s polohovacími křesly a slunečníky zdarma.Sportovní vyžitíZa poplatek: tenis, plážový tenis, boccia, vodní sporty na pláži, potápění, masáže, půjčovna kol.Aktivity pro dětiBrouzdaliště, miniklub.Popis All InclusivePlná penze s nápoji viz stravování Nealkoholické nápoje, čepované pivo a víno, místní likéry, americká káva, čaj a zmrzlina (11.00–23.00 hod.)  Popis pokojůDR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV, trezor, minilednička, balkon nebo terasa. Pokoje pro 4 osoby, možná palanda.

Popis lokality ubytování

PlážPláž s bílým pískem u komplexu, lehátka a slunečníky od 2. řady zdarma. Bar na pláži (nealkoholické nápoje).PolohaV klidné poloze cca 12 km od Costa Rei a 7 km od města Muravera.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.