Cora Club

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie, Parghelia
Název ubytování Cora Club
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 16 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

nídaně a večeře formou bufetu, večeře salátový bufet, hl. jídlo formou výběru z menu včetně nápojů ( 1/2 l vody a 1/4 l vína/os.).

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokoj, Juniorsuita, Třílůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hoteluPokoje ve skupinových vilkách, v hlavní budově recepce, trezor, restaurace, bar, minimarket. V zahradě bazén, bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma.Sportovní vyžitíZdarma: tenis, multifunkční hřiště, stolní tenis, pétanque, aerobik, kánoe. Za poplatek: vodní sporty na pláži.Aktivity pro dětiDětský koutek, miniklub, dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).Popis pokojůDR: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, ventilátor, TV/sat., telefon, minilednice a terasa. TR: viz DR, obytná část s klimatizací. JS: viz TR, oddělená ložnice. Ovladač TV a klimatizace oproti kauci.

Popis lokality ubytování

PlážPísečná pláž přímo u areálu (pokoje cca 200–300 m dle polohy), 2 lehátka a 1 slunečník/pokoj zdarma.PolohaAreál v bohaté zeleni přímo u moře. Vesnička Parghelia cca 3 km, centrum Tropei s mnoha restauracemi, bary a obchody cca 5 km, železniční zastávka Zambrone cca 1,5 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.