Del Cardo

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lombardie
Název ubytování Del Cardo
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Autobusová doprava. Hlavní nástupní místo PRAHA.

Bez příplatku lze přistoupit na trase Praha – České Budějovice.VÝHODNÁ SLUŽBA – parkování automobilů za 400 Kč/auto na hlídaném parkovišti v Praze 6 Ruzyně (více info na www.parkovisteletisteruzyne.cz Klienti, kteří využijí tuto službu, na zájezd nastupují a na konci zájezdu vystupují z autobusu CK u tohoto parkoviště. Službu nutno objednat v CK při objednání zájezdu.
Cena nezahrnuje: Pobytová taxa cca 1,10 Euro/noc/os. (placeno na místě). Skipas platba na místě:

Cestovní pojištění od pojišťovny UNIQA. Dospělý: 270 Kč, Děti do 12 let 180 Kč.

Pojištění obsahuje: pojištění léčebných výloh a asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody občana, pojištění storna cesty.
Slevy: SLEVA 300 Kč/os./pobyt za včasný nákup do 15.10.2018!!!

Popis stravování

Stravování: Snídaně formou bufetu. Večeře: servírované menu s výběrem ze 3 teplých předkrmů a 3 hlavních jídel s přílohou, servírovaný dezert či ovoce, 1x týdně typická večeře, nápoje za poplatek.

Popis ubytování

PopisLyžování Bormio - Livigno - Santa Caterina - Hotel Del Cardo.Ubytováníhotel ***DEL CARDO. Jedná se rodinný hotel po nedávné rekonstrukci v městečku Semogo.Vybavení a službyrestaurace, bar, pivnice, TV místnost, Wi-Fi internet, lyžárna, recepce, restaurace, bar, wellness zóna (sauna, parní lázeň, solárium), výtah, společenská místnosts TV, krb, stolní tenis, lyžárna, trezor, parkoviště, garáž za poplatek.

Vratná kauce na vyhřívaný box na lyže (5 €).

Pokojes příslušenstvím, 2 – 4 lůžkové, fén, TV-SAT, telefon, některé

balkón.Vzdálenosticca3 km od sjezdovek Isolaccia, cca 10 km od skiareálu Bormio, cca 14 km od Trepalle, cca 20 km od lyž. střediska Livigno, cca 18 km od stř. Santa Caterina.

Skibus cca 50 m od hotelu.

Obchod 50m od hoteluSport a zábavaLyžování: Livigno, Bormio, Santa Caterina, Isolacia

Nakupování v Livignu - Bezcelní zóna.Výhody a nevýhodyHotel se nachází na klidném místě

Výborná Italská kuchyně.TipBezcelní zona v Livignu

Vyúžití Lázní v BormiuDalší informaceParkování zdrama u hotelu

Popis lokality ubytování

PolohaHotel se nachází ve středisku Semogo.

Program zájezdu

Program

2. den 4 dny lyžování - zájezd č. IT 580 (01.02.-06.2.2019) Lyžařská střediska: 2x Bormio, 1xSanta Caterina, 1xLivigno 1. den Odjezd Praha st. metra Hradčanská v 19.00 hod. 2. den Ráno příjezd do hotelu, možnost převlečení ve společenské místnosti hotelu. Odjezd busem CK k lyžařským terénům - Bormio, celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře. 3. den Snídaně, odjezd busem CK k lyžařským terénům Santa Caterina, celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře. 4. den Snídaně, odjezd busem CK k lyžařským terénům Bormio, celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře. 5. den Snídaně, odjezd busem CK k lyžařským terénům LIVIGNO, celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře. 6. den Návrat do ČR v ranních hodinách. Skipasy s VELKOU SLEVOU pro CK. Dospělý 158 Euro, Junior 119 Euro, Senior 1146 Euro. Platba u průvodce CK v Euro. Slevy skipasů pro děti do 8 let jsou rozdílné dle středisek a dle lyžařské sezóny. Jun. nar. po 30.11.2002, Sen. nar. před 30.11.1953. Ceny skipasů se slevou platné při minimálním počtu 20 lyžařů. Pozn: přes poledne možnost u řidiče autobusu zakoupit teplé a studené nápoje za Kč.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.