Dolomity - hotel superior Haus an der Luck s bazénem / č.2032

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Valle Isarco - Eisacktal, Plose
Název ubytování Haus an der Luck
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 7 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

VAL GARDENA – SELLA RONDA - PLOSE
Skvělé lyžování v Dolomitech s výborným, cenově příznivým ubytováním v oblíbeném a dobře hodnoceném hotelu Haus an der Luck *** superior v kouzelném letovisku Barbian. Slavnou Val Gardenu není třeba přesdtavovat - 180 km sjezdovek, přes 50 lanovek, co říci více. Navíc nástupiště na věhlasný lyžařský okruh Sella Ronda, který vás zavede do Alta Badie, Arraby a ty nejzdatnější až na ledovec Marmolada (je se však třeba včas vrátit!). Vedle Gardeny leží menší, romantické letovisko Seiser Alm (60 km sjezdovek, 19 lanovek). Směrem na sever se vypíná nad Brixenem vysokohorské lyžařské středisko Plose (nadmořská výška 1.100 – 2.505 m, přes 50 km sjezdovek, nejdelší sjezdovka v Dolomitech). Samotný Barbian je navštěvován tisíci turisty pro jeho největší atrakci, šikmou kostelní věž (nejen v Pise se to naklání).

Hotel neleží přímu v údolí Gardeny, ale nad protějším údolím Eisacktal. Díky tomu, že se hotel nenachází v lyžařském centru však středisek, nabízí až o 50% nižší ceny, než obdobně vybavené hotely vedle sjezdovek. Nejbližsí velké lyžařské středisko je 15 km vzdálený Seiser Alm. Do Val Gardeny to je 25 minut jízdy (19 km)Na Sella Rondu necelých 30 minut (23 km)Na Plose nad Brixenem dojedete za 40 minut (30 km)

SKIPAS - DOPORUČENÍ CK:

DOPORUČENÍ pro kratší lyžařské pobyty v této oblasti doporučujeme skipas Val Gardena – Seiser Alm (180 km sjezdovek)
{{clanek:cenik-skipasu-val-gardena-seise-alm}}
{{clanek:skimapa-Val Gardena}}

DOPORUČENÍ pro delší pobyt je výhodný luxusní (dražší) skipas Dolomiti Superski. Platí všude (i na Plose, Sella Rondu, Alta Badiu, Marmoladu atd.)
{{clanek:cenik-dolomiti-superski}}
{{clanek:skimapa-Plose}}
{{clanek:skimapa-Val Gardena}}
{{clanek:skimapa-Gitschberg-Jochtal}}
{{clanek:skimapa-sella ronda}}
{{clanek:skimapa-Kronplatz}}Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 680 km z Prahy 640 kmz Ostravy 850 km

Popis stravování

Polopenze: pestrá snídaně formou bufetuvečeře výběr z bohatého menu, navíc dezerty a saláty formou bufetu

Popis ubytování

POLOHA: hezký wellness hotel*** superior Haus an der Luck se nachází na jihovýchodních svazích letoviska Barbian nad údolím Eisacktal. Do hlavních lyžařských středisek Dolomit (Val Gardena, lyžařská houpačka Sella Ronda, Seiser Alm) je to cca 25 minut jízdy. Bonusem za tuto necelou půlhodinku (je nutno sjet do údolí a pak zamířit na Val Gardenu) je mimořádně výhodná cena (na centrální Dolomity: jednoduše, za 50 minut jízdy můžete ušetřit 50% z ceny ubytování přímo v Gardeně. ). VYBAENÍ: tento rodinný hotel nabízí hostům vysoký komfort. Je zde výborná restaurace zaměřená jak na jihotyrolské speciality, tak na italskou kuchyni. K hotelu patří hala, recepce, výtah, parkoviště. Hostům je k dispozici krytý bazén s panoramatickým výhledem na hory (s potiproudem a masážními tryskami), wellness centrum s finskou saunu, parními lázněmi a infrasaunou, relaxační prostory.POKOJE: komfortní dvoulůžkové pokoje (s možností přistkýlek) jsou elegantně zařízené a mají výhled na okolní hory. Všechny mají vlastní koupelnu se sprchou/WC, fén, satelitní TV, trezor a balkon.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.