Dolomity - Plose – Val Gardena – Kronplatz, Schirmerhof - skipa...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Valle Isarco - Eisacktal, Plose
Název ubytování Schirmerhof **
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 6 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbené lyžování v Dolomitech. Díky zvýhodněným předsezónním skipasům a ekonomickému programu velice výhodný (a zřejmě dlouhodobě nejpopulárnější) lyžařský zájezd do Dolomit. Nejlepší střediska Dolomit, slavná Val Gardena (takřka 200 km sjezdovek), nejmodernější středisko Dolomit Kronplatz (nyní již 110 km sjezdovek) a velké vysokohorské středisko Plose s nejdelší sjezdovkou (9 km) v Dolomitech (celkem přes 60 km sjezdovek) uspokojí všechny lyžaře.
Ubytování v léty osvědčeném a oblíbeném penzionu Schirmerhof (ve vesničce Natz) se skvělou stravou.
{{clanek:skimapa-Plose}}
{{clanek:skimapa-Val Gardena}}
{{clanek:skimapa-Kronplatz}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 18.00 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v cestovní smlouvě) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny "Důležitých informacích".

Popis stravování

Polopenze - výborná místní jihotyrolská strava snídaně formou bufetuvečeře roznášení o 3 chodech

Popis ubytování

POLOHA: Pension** Schirmerhof se nachází ve vesničce Natz. Je to léty osvědčený a vyhledávaný pension, zejména díky vynikající stravě. V minulých letech prošla restaurace a část pokojů rekonstrukcí.VYBAVENÍ: restaurace, sauna, malý bar, W-ifi ve společných prostorách, lyžárna, parkoviště.POKOJE: Standardní dvoulůžkové pokoje se sprchou/WC, některé s možností 1-2 přistýlek.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 18.00 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakousko a Itálie (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích").

2. den

Ráno příjezd do Dolomit. Celodenní vysokohorské lyžování na Plose (1.100 – 2.450 m, přes 60 km tratí, nejdelší sjezdovka v Dolomitech). V podvečer, po lyžování, přejezd na ubytování a večeři do oblíbeném pensionu.

3. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování ve slavném středisku Val Gardena. V podvečer, po lyžování, krátká návštěva pohádkových vánočních trhů v čarokrásném Brixenu, následně dojezd zpět do pensionu. Večeře.

4. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na věhlasný Kronplatz (116 km fantastických sjezdovek). Celodenní lyžování. Večer po lyžování odjezd domů přes Korutany, Vídeň, Brno (zde kolem půlnoci).

5. den

Ráno příjezd do Ostravy. Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.