Dolomity - Val di Fiemme - hotel Olimpionico, wellness / č.2035

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sella Ronda
Název ubytování Olimpionico
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 6 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Val di Fiemme je jedno z nejpopulárnějších lyžařských středisek z celé Itálie, nabízí skvělé lyžování v Dolomitech. Výhodné ubytování zajišťují hotely různých kategorií. Najdete zde sluníčko, široké sjezdovky, nepředražené služby, více než 130 km sjezdovek různých stupňů obtížnosti. Se skipasem Dolomiti Superski také možnost lyžování na známé lyžařské houpačce Sella Ronda a v ostatních dolomitských střediscích. Široká nabídka umožňuje každý den objevovat nová místa a sjíždět neznámé terény. Ve Fiemme se nachází pět lyžařských areálů. Na převážně jednoduchých, maximálně středně těžkých carvingových svazích se dá strávit ideální rodinná dovolená. Nároční lyžaři si mohou užít nejčernější příkré sjezdovky střediska – 6 km dlouhou sjezdovku Olympia v Alpe Cermis, a v Alpe Lusia severních svahů jinak slunečného pohodového areálu. Mimořádnou sněhovou jistotu mají vysokohorské sjezdovky na Passo Rolle. V téměř každém areálu Val di Fiemme najdete nejmodernější lanovky a takřka kompletní pokrytí lyžařských terénů výkonným systémem umělého zasněžování.
Velkou výhodou pro automobilisty je skutečnost, že mimo posledních cca 20 km vede jejich příjezdová cesta stále po dálnici.

DOPORUČNÍ CK: ve Val di Fiemme si můžete pořídit více druhů skipasů
I. > SKIPAS VALD DI FIEMME - OBEREGGEN nabízí na cca 140 km sjezdových tratí (11% černých tratí, 45% červených tratí a 44% modrých tratí). Hodně tratí je uměle zasněžováno. Sněhové podmínky jsou takto zajištěny od prosince do dubna. Se skipassem s min. platností 4 dnů získáte navíc zdarma:
- možnost využít skibusové dopravy v regionu
- přístup do krytého plaveckého bazénu v Cavalese (14.00 - 22.00h, sobota a úterý - zavřeno)
- přístup na zimní stadion (15.00 - 17.00h a 21.00 - 23.00h)
II. > DOLOMITI SUPERSKI je známý skipas umožňující lyžování na více než 1 200 km sjezdovek. Je atraktivní (také mnohem dražší), ale jeho využití je diskutabilní (spíše nemožné).
III. > VAL DI FIEMME + DOLOMITI SUPERSKI = vynikající kombinace skipasů umožňují stálé lyžování v oblasti Val di Fiemme a 1 – 2 dny v celé oblasti Superski. Hodí se tedy například pro návštěvu známé lyžařské houpačky Sella Ronda s průjezdem světoznámým střediskem Val Gardena (nástupní místo Campittelo je vzdáleno z oblasti Fiemme cca 28 km po silnici nepřekonávající žádná vysokohorská sedla). Případně lze jednoduše navštívit blízké sousední areály Val di Fassa a Trevalli. Příplatek za skipas 5 + 1 (5 dnů Val di Fiemme a 1 den jako celodolomitský Superski) činní cca 9 euro a rozhodně se vyplatí. V případě skipasu 4 + 2 se příplatek pohybuje dle sezóny kolem 15 euro. Existují také skipasy 3 + 1 apod.. Doporučujeme prostudovat ceníky. Ti, kteří se chtějí rozjet po více kopcích tyto kombinované skipasy ocení a zároveň ušetří za zřejmě zbytečný Superski.

{{clanek:Skimapa - VAL DI FIEMME}}
{{clanek:Skimapa - Vla di Fiemme - SKI CENTER LATEMAR}}
{{clanek:skimapa-sella ronda}}

{{clanek:Ceny skipasů - Val di Fiemme}}

Popis dopravy:
bez dopravy

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou bohatého bufetu s bio koutkemvečeře výběr z menu (a salátový bufet)

Popis ubytování

POLOHA: hotel***+ Olimipionico, jehož název připomíná zlatou medaili v klasickém lyžování majitele Franca Nonese na olympiádě v Grenoblu roku 1968. Nachází se v klidném a slunném místě Castello di Fiemme, sotva dva kilometry od centra Cavalese. Hotel vyhoví všem zájemcům o kvalitní ubytování a dobré lyžování.VYBAVENÍ: nově zrekonstruovaný hotel má 50 pokojů, restaurace, bar, hala, lyžárna, parkoviště. Nové wellness centrum láká hosty velkým whirlpoolem (prakticky malý bazének), saunou, tureckou lázní a malým dětským bazénem. Vytříbená gastronomie a doplňkové služby pro rodiny s dětmi (například pěkná dětská herna) jsou zde samozřejmostí.POKOJE:> dvoulůžkové pokoje CLASSIC (některé s možností přistýlky), s vlastním sociálním zařízením, TV, fénem a z větší části balkónem směřují do zahrady.> SUPERIOR jsou větší pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, sejfem, minibarem, župany do wellness (k zapůjčení pro dospělé) a s balkónem směřujícím na Dolomity> luxusní JUNIOR SUITY jsou moderní pokoje pro 4 osoby (část zvětšená pro 5 – 6 osob) s vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, sejfem, minibarem, župany do wellness (k zapůjčení pro dospělé) a s balkónem směřujícím na Dolomity.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.