Dolomity - Val di Fiemme, Negritella apartmány / č.2012

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sella Ronda
Název ubytování Rezidence Negritela ***
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 2 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Val di Fiemme jako jedno z nejnavštěvovanějších lyžařských středisek z celé Itálie nabízí úžasné lyžování v Dolomitech. Najdete zde sluníčko, široké sjezdovky, nepředražené služby, více než 140 km sjezdovek různých stupňů obtížnosti a dále se skipasem Dolomiti Superski také možnost lyžování v ostatních dolomitských lyžařských střediscích (např. na slavném okruhu Sella Ronda, dostupná je také Val Gardena). Jednoduše skvělá dovolená v Dolomitech. Ve Fiemme se nachází pět lyžařských areálů. Na jednoduchých, maximálně středně těžkých carvingových svazích se dá strávit ideální rodinná dovolená. Sportovci si můžou užít zdaleka nejčernější příkré sjezdovky střediska – 6 km dlouhé sjezdovky Olympia v Alpe Cermis, a v Alpe Lusia zase severních svahů jinak slunečného pohodového areálu. Mimořádnou sněhovou jistotu mají vysokohorské sjezdovky v Passo Rolle. Nabízí téměř v každém areálu nejmodernější lanovky a takřka kompletní pokrytí lyžařských terénů výkonným systémem umělého zasněžování.
Velkou výhodou pro automobilisty je skutečnost, že mimo posledních 20 km vede jejich příjezdová cesta stále po dálnici.

DOPORUČNÍ CK: ve Val di Fiemme si můžete pořídit více druhů skipasů
I. > SKIPAS VALD DI FIEMME - OBEREGGEN nabízí na cca 140 km sjezdových tratí (11% černých tratí, 45% červených tratí a 44% modrých tratí). Hodně tratí je uměle zasněžováno. Sněhové podmínky jsou takto zajištěny od prosince do dubna. Se skipassem s min. platností 4 dnů získáte navíc zdarma:
- možnost využít skibusové dopravy v regionu
- přístup do krytého plaveckého bazénu v Cavalese (14.00 - 22.00h, sobota a úterý - zavřeno)
- přístup na zimní stadion (15.00 - 17.00h a 21.00 - 23.00h)
II. > DOLOMITI SUPERSKI je známý skipas umožňující lyžování na více než 1 200 km sjezdovek. Je atraktivní (také mnohem dražší), ale jeho využití je diskutabilní (spíše nemožné).
III. > VAL DI FIEMME + DOLOMITI SUPERSKI = vynikající kombinace skipasů umožňují stálé lyžování v oblasti Val di Fiemme a 1 – 2 dny v celé oblasti Superski. Hodí se tedy například pro návštěvu známé lyžařské houpačky Sella Ronda s průjezdem světoznámým střediskem Val Gardena (nástupní místo Campittelo je vzdáleno z oblasti Fiemme cca 28 km po silnici nepřekonávající žádná vysokohorská sedla). Případně lze jednoduše navštívit blízké sousední areály Val di Fassa a Trevalli. Příplatek za skipas 5 + 1 (5 dnů Val di Fiemme a 1 den jako celodolomitský Superski) činní cca 9 euro a rozhodně se vyplatí. V případě skipasu 4 + 2 se příplatek pohybuje dle sezóny kolem 15 euro. Existují také skipasy 3 + 1 apod.. Doporučujeme prostudovat ceníky. Ti, kteří se chtějí rozjet po více kopcích tyto kombinované skipasy ocení a zároveň ušetří za zřejmě zbytečný Superski.

{{clanek:Skimapa - VAL DI FIEMME}}
{{clanek:Skimapa - Vla di Fiemme - SKI CENTER LATEMAR}}
{{clanek:skimapa-sella ronda}}

{{clanek:Ceny skipasů - Val di Fiemme}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 710 km z Prahy 680 kmz Ostravy 880 km

Popis stravování

bez stravy

Popis ubytování

POLOHA: Residence Negritela *** se nachází přímo v centru starobylého města Cavalese, nedaleko od obchodů, restaurací, veřejného bazénu, kluziště a sjezdovky Alpe Cermis. Od sjezdovek Alpe Cermis je vzdálena 900m, skibus stojí před residencí.VYBAVENÍ: terasa, lyžárna, parkoviště, garáž. V přízemí residence Negritella je supermarket (vše důležité v místě). Apartmány všechny se skládají z obývacího pokoje zařízeného v klasickém trentinském stylu s TV, moderní a plně vybavené kuchyně (lednice, trouba, myčka a všechno nezbytné zařízení) a ložnic. Dispozice jednotlivých apartmánů se mohou částečně lišit.> TRILO pro 6 až 9 osob. Velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 - 2 rozkládací pohovky, ložnice s dvojlůžkem a ložnice se 2 jednolůžky, koupelna, balkon. Některé mají pokoje (ložnici) přístupné po schodech v mansardě.> QUADRO pro 7 osob. Velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s dvojlůžkem, 2 ložnice se 2 jednolůžky, koupelna, balkon.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.