Family Hotel Dolomiti Chalet

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Val di Sole, Monte Bondone
Ubytování Hotel Dolomiti Chalet
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 7 144 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

snídaně - formou kontinentálního bufetu včetně nápojůvečeře - servírované menu s výběrem ze 2 teplých předkrmů a 2 hlavních jídel s přílohou, studené předkrmy a saláty formou bufetu, nápoje za poplatek; v rámci společné večeře dětí bez rodičů nejsou teplý předkrm a hlavní jídlo s přílohou servírovány, ale je k dispozici malý bufet s 1 teplým předkrmem, 1 polévkou, 1 hlavním jídlem s přílohou a servírován je 1 nápoj

Popis ubytování

PolohaMonte Bondone - lokalita Vason, centrum Vasonu - 0 m, skiareál Monte Bondone - 80 m, Hotel Alpine Mugon - 100 mVybavenírecepce, bar, wi-fi, restaurace, miniklub, hotelový trezor, lyžárna, výtah, parkoviště, klienti mohou využívat relaxační nabídky hotelu Alpine Mugon, program klubu SKI FUNTAZIE pro dětiUbytováníDvoulůžkový pokoj Standard 2/3 - TV sat., telefon, fén, minibar (na vyžádání), nápojová lednička, pokoj s manž.postelí velikosti 1,5 běžného lůžka a případně gaučem pro 1, soc.zař., zpravidla balkonTipy pro správnou volbukvalitní hotel nabízený v naprosto fantastických cenových relacíchpro velký zájem i zde opět program Ski Funtazie klubu pro potěchu dětí a větší odpočinek dospělýchvynikající poloha téměř jen přes ulici od lyžařského areáluvečeře podávány v souladu s našimi zvyklostmi již od 19 hod.příjemné, nedávno zrekonstruované pokojedostatečná kapacita i pro početnější skupiny

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZimní středisko s tradicí prvního vleku postaveného roku 1934, situované v blízkosti Trenta ve vzdálenosti 18 km od jeho historického centra a necelých 15 kilometrů od Brennerské dálnice.


Terény: Celé oblasti vévodí nejvyšší vrchol Palon o nadmořské výšce 2 090 m n.m. Pravdou zůstává, že tento vrchol není jedním z nejvyšších, ale dokáže nabídnout úhrn sjezdových tratí v celkové délce 20,5 km na ploše 70 hektarů, z toho 18,5 km uměle zasněžovaných, což dává jistotu sněhové pokrývky v termínech před i po sezoně. Velkou výhodou je, že v celé oblasti nelze nalézt žádnou jinou než sedačkovou lanovku. Za zmínku jistě stojí lanovka s největším převýšením v celé Evropě 809 výškových metrů, vedoucí z Malga Mezava na vrchol Fortino. Z tohoto místa lze využít nejdelší sjezdovku oblasti „Grande Piste“ o celkové délce 3,5 km a celkovém klesání 23 %.
Après ski: Bary, restaurace, zimní sta dion, paragliding, jízda na koních, sáňkařská dráha a diskotéky.


Typy skipasů:
Monte Bondone: platí pro skiareál Monte Bondone.
Skirama: platí jako Monte Bondone a navíc pro neomezený počet jednodenního lyžování ve všech dalších střediscích Skirama Dolomiti Adamello Brenta (vzhledem k odlehlosti od ostatních středisek nedoporučujeme).


Výhody: Cenově výhodné ubytování ve stále vyhledávanějším středisku, sjezdovky vhodné pro rodiny s dětmi i středně pokročilé lyžaře s nedocenitelnou šířkou až 33 m.


Nevýhody: Slabší nabídka nejnáročnějších sjezdovek, nižší nadmořská výška, a tím omezená kvalita sněhu v okrajových termínech i možnost jízdy ve volném terénu.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Halfpipe, Table, Rail



Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.